top
logo

На даний момент 10 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Всеукраїнський тиждень права PDF Друк e-mail

Всеукраїнський  тиждень права у Солотвинському НВК проводився з 10.12.18р. по 14.12.18р. Розпочався загальношкільною  лінійкою «Конституція України – основний Закон нашого життя», протягом тижня класні керівники провели години спілкування, лекції, бесіди, відверті розмови, зустрічі, правові конкурси, ігри, змагання на правову тематику.  14.12.18р.  відбувся правовий десант «Право і закон у вашому житті», який підготували учні ІV курсу ліцею разом з класним керівником, вчителем правознавства Крицькою Г.М.

 
СНІД – провісник горя і біди PDF Друк e-mail

З 03.12.18р. по 07.12.18р. у Солотвинському НВК проходив тиждень боротьби зі СНІДом. Розпочався лінійкою «Скажемо СНІДу - ні», яку підготували учні ІІ курсу ліцею разом з заступником директора з виховної роботи Дяченко В.А. Школярі ознайомили всіх присутніх з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу, закликали вести  здоровий спосіб життя та бути обережними. Протягом тижня класні керівники провели тематичні виховні години «Подбай про своє здоров’я сам», а учні виготовили стінгазети «Знати, щоб жити».


 
Семінар – практикум вчителів фізики району PDF Друк e-mail

29.11.18 р.  на базі Солотвинського НВК «ЗОШ-ліцей» відбувся семінар-практикум «Використання цифрових освітніх технологій у сучасному навчально-виховному процесі». Вчителі фізики даної школи, які отримали цифрові вимірювальні комплекси  «Einstein», ознайомили присутніх з новим поколінням природничо-наукових лабораторій, продемонстрували процес їх роботи та практичне застосування на уроках. Наприкінці навчального блоку учасники та спікер разом провели кілька показових експериментів, проаналізувавши доцільність використанні міні-лабораторій в освітньому процесі. Було визнано, що дана форма роботи економить час на уроках,  що дозволяє більшу його частину витрачати на аналіз результатів.

 
Засідання Школи молодого вчителя PDF Друк e-mail

З метою практичного використання методів та прийомів технології особистісно орієнтованого навчання для здійснення індивідуального та диференційованого підходів до учнів при вивченні математики в Солотвинському НВК 29.11.2018р. відбулося засідання Школи молодого вчителя математики «Здійснення індивідуального та диференційованого підходу до учнів при вивченні математики».


 
Наша біль і пам’ять PDF Друк e-mail

26.11.18р. в Солотвинському НВК відбулася лінійка-реквієм, приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Минуле стукає у наші серця», яку підготували учні 6-А класу (класний керівник Дзвиняцька Н.Й.).  Школярі розповіли про масштабну жорстокість з якою винищували український народ, запалили свічки скорботи, вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною  мовчання. 
День Гідності і Свободи PDF Друк e-mail

З метою формування у школярів ціннісного ставлення до держави, європейського вибору українців, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, увіковічення пам’яті про подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в Солотвинському НВК 21.11.18р відбувся  виховний захід «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій». Провели його учні 8-А класу (класний керівник Паневник О.С.). Хвилиною мовчання та молитвою вшановували пам'ять Героїв.


 
День української мови і писемності PDF Друк e-mail

Першим до нас приходить слово… З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. День української писемності та мови щороку відзначається в Україні 9 листопада. З нагоди цього свята в Солотвинському НВК 09.11.18р. відбулася тематична лінійка, яку підготували учні 7-Б класу (класний керівник Кандюк Н.І.). Метою заходу було поглибити знання учнів про виникнення писемності, усвідомлення ними краси та багатства рідної мови; сформувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Насамкінець, семикласниці розіграли жартівливу сценку, з метою популяризації українського слова.

 
Зустріч з офіцерами поліції PDF Друк e-mail

06.11.2018р. у Солотвинському НВК відбулася зустріч з шкільними офіцерами поліції управління патрульної поліції  Івано- Франківської області (Бабецькою О.Е., Боєвим А.О., Настичем Б.А. ).  Для учнів 1-их класів офіцери провели інтерактивне навчання з правил дорожнього руху  «Безпечна дорога додому», а Настич Б.А. розповів випускникам про відповідальність неповнолітніх за вчинки, поведінку в школі та роботу патрульної поліції. Учні та вчителі висловлюють щиру подяку офіцерам, які завітали до нашого закладу.

 
100-річчя створення ЗУНР PDF Друк e-mail

Листопад славний пам’ятними датами, однією з яких є відзначення 100-річчя з дня створення Західної Української Народної Республіки. З метою громадянського виховання школярів на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність, сприянню збереження історичної пам’яті учні 10-А класу (класний керівник Білусяк С.М.)  підготували змістовний захід – тематичну лінійку – «Українська революція – 100 років надії і боротьби», де висвітлили основні події створення ЗУНР.

 
Солодкий ярмарок PDF Друк e-mail

У Солотвинському НВК 23.10. відбувся благодійний захід « Солодкий ярмарок» метою якого був збір коштів на лікування онкохворих дітей. Загалом було зібрано коштів у сумі- 11437грн. Ці кошти розподілені між Зіняк Олександорою, Гуменяком Тарасом,  Деревянком  Володимиром.   Висловлюємо щиру подяку батькам та учням, які долучилися до організації даного заходу.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.