top
logo

На даний момент 7 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Зустріч з афганцями PDF Друк e-mail

Зустріч з афганцями

17 лютого 2014 року в НВК відбулася традиційна зустріч  з воїнами – афганцями. Гостями свята були Гоголь Степан Іванович, Бльок Василь Іванович, Дерев’янко Василь Михайлович. Вони поділилися зі старшокласниками болючими спогадами про пережите в далекій країні, про втрати, які неминучі на будь-якій війні, про радість повернення на рідну землю.

Затамувавши подих, присутні слухали розповіді Дерев’янка В.М., льотчика, якому випала нелегка доля – повертати в цинкових гробах на рідну землю загиблих на цій війні.

В свою чергу  учні подарували запрошеним невеликий концерт-привітання.

 
Районний семінар вихователів PDF Друк e-mail

Районний семінар вихователів дітей старшого дошкільного віку

22 листопада  2013 року на базі Солотвинського НВК «ЗОШ- ліцей» відбулося засідання районного постійно діючого семінару вихователів дітей старшого дошкільного віку при ЗНЗ на тему «Організація роботи в групах короткотривалого перебування за програмою «Впевнений старт»»

Метою заходу було: розширити знання педагогів про організацію роботи в групах короткотривалого перебування за програмою «Впевнений старт»

Учасники семінару відвідали заняття з дітьми з старшого дошкільного віку на тему «Комахи» вихователь Борисюк І. Д. ; розглянули та проаналізували основні питання роботи вихователів дітей старшого дошкільного віку при ЗНЗ  за програмою «Впевнений старт»; ознайомилися  з досвідом роботи Солотвинського НВК з  вищеназваної проблеми.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими –

це зробити їх щасливими.

О. Уальд

 
Засідання творчої групи педагогів-організаторів району PDF Друк e-mail

Засідання творчої групи педагогів-організаторів району

19 листопада 2013року на базі Солотвинського НВК проходив районний семінар творчої групи педагогів – організаторів.

Тема семінару: «Формування життєвих компетентностей школярів через співпрацю педагога – організатора з учнівським самоврядуванням» Програма семінару включала: презентацію моделі учнівського самоврядування Солотвинського НВК, розважально – пізнавальну програму «Всім серцем любіть Україну свою» та моделлю «Школи самореалізації».

Засідання творчої групи

 
Правда про наркотики PDF Друк e-mail

Просвітницько-профілактичний захід «Правда про наркотики»

29 жовтня 2013 року на базі НВК працівниками Благодійного фонду «Карітас» Івано-Франківської УГКЦ проведено просвітницько-профілактичний захід з елементами тренінгу «Правда про наркотики» в рамках реалізації проекту «Психоемоційна та соціальна робота з дітьми, які опинилися в складних життєвих ситуаціях».

Захід відбувся за сприяння референта по проектах організації «Вельтгауз» Агнес Тругер Єпархії Грац (Австрія), яка відвідала Солотвинський НВК для подальшої співпраці Благодійного фонду «Карітас» Івано-Франківської УГКЦ з різними школами Богородчанського району. В роботі також взяли участь учасники форум-театру та представники Благодійного фонду «Захід-шанс» міста Івано-Франківська.

Просвітницько-профілактичний захід «Правда про наркотики»

 
Поїздка в Донецьк PDF Друк e-mail

Поїздка в Донецьк

У період з  21 по 26 жовтня  2013 року директор Солотвинського НВК Гуменяк М. М. в складі делегації членів обласної творчої групи  керівників закладів нового типу здійснив поїздку в Донецьку область з метою обміну досвідом з питань управлінської діяльності.  Група освітян ознайомилася з роботою навчальних закладів  Донецька,  Красноармійська та Краматорська, їхніми здобутками та досягненнями. Незабутні враження залишились від ознайомлення із культурною спадщиною краю та спілкування з людьми, які проживають в гостинному Донбасі.

Поїздка в Донецьк

 
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності PDF Друк e-mail

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» 07 жовтня 2013року працівники Державної служби надзвичайних ситуацій в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності розповідали учням про дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті. Також організовано виступи працівників підрозділу на тематичних уроках щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей, проведено різні конкурси, вікторини на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму.

 
Веселий ярмарок PDF Друк e-mail

Веселий ярмарок

23 вересня 2013 року в НВК відбувся «Веселий ярмарок», на якому можна було придбати дари золотої осені, а також домашню випічку. Виручені кошти за рішенням учнівського парламенту будуть перераховані на лікування онкохворим дітям.

 
Щоденники 2013 PDF Друк e-mail

Щоденники Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей»

Цікавим став для учнів початок навчального року. Кожен з них отримав іменний щоденник з фотографією закладу та інших визначних місць. Також на сторінках щоденника розміщено історію селища Солотвин від виникнення (заснування) до наших днів.

 
Майстер клас вчителів світової літератури PDF Друк e-mail

 

Заняття творчої групи вчителів світової літератури Богородчанського району

18 грудня 2012 року на базі Солотвинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» був проведений майстер клас вчителів світової літератури та відбулося засідання учасників творчої майстерності на тему: «Мотиваційні технології в площині особистісно орієнтованого навчання». Вчителі відвідали відкриті уроки, які проводилися в 11 класі та ІІ курсі ліцею (вч. Шудрава О.В., Саїв Н.В.) Працювали на занятті «Розвиток професійно значущих рис вчителя світової літератури як шлях до успішної реалізації особистісно орієнтованого навчання» (вч. Л. Гавриш)

 
Вшанування жертв голодомору 32-33 років PDF Друк e-mail

26 листопада 2012 року на території Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» біля пам’ятника «Ангел і діти» відбулося народне віче на честь вшанування пам’яті жертв Голодомору 32-33 років: «Вони зірками стали, щоб ми їх пам’ятали». Захід організовано спільно з Солотвинським Будинком просвіти.

Вшанування жертв голодомору 32-33 років

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 12

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.