top
logo

На даний момент 8 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Візит представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини PDF Друк e-mail

18.11.2019 року до Солотвинського НВК завітав Гуменяк Юрій Богданович, регіональний представник  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області. Він провів відкритий урок зі старшокласниками на тему: « Права дитини в Україні». Ми щиро дякуємо Юрію Богдановичу за візит до нашого закладу та корисну інформацію для здобувачів освіти

 
Флешмоб «Ми проти насилля. Стоп булінг!» PDF Друк e-mail

25.10.2019р. в Солотвинському НВК учні ІІ курсу ліцею (кл.керівник Семків К.П.) провели флешмоб «Стоп булінг», метою якого є залучення якомога більше учнівської молоді до здорових взаємовідносин в учнівському колективі. Відкриті, дружні стосунки – джерело натхнення, стимул подолання труднощів, те, що дає почуття задоволення й розуміння того, що зусилля не були марними. До флешмобу долучилися всі учні закладу.  Основне гасло заходу: «Булити – не круто, дружити – круто».

 

 
Зустріч з Андрійовичем Зіновієм Мирославовичем PDF Друк e-mail

22.10.19  до Солотвинського НВК після зверненя директора закладу Гуменяка М.М завітав депутат Верховної Ради Андрійович Зеновій Мирославович з приводу ситуації , що склалася навколо завершення будівництва школи. Було оглянуто корпус, який не зданий в експлуатацію з 2006 року при 98% готовності. Обговорено можливі шляхи виходу  з цієї ситуації та зробити все можливе для позитивного вирішення проблеми.

 
Тиждень пам’яті і слави (07.10.19р.-11.10.19р.) PDF Друк e-mail

В Солотвинському НВК відбувся виховний захід «Борцям за волю України», підготувала педагог – організатор (О. Неспяк), присвячений Дню козацтва,  77-річниці утворення УПА, Дню захисника України та виличному християнському святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Бібліотекар Н. Лазорук підготувала виставку художньої літератури на дану тематику.

 

 
День працівника освіти. PDF Друк e-mail

03.10.19р. в Солотвинському НВК  відбувся святковий концерт «З любовю про вчителя», присвячений Дню працівника освіти.  Випускники закладу спільно з класним керівником (О. Волочій ) підготували концертно - розважальну програму, де вони дарували своїм наставникам зворушливі вірші, мелодійні пісні та дотепні жарти.

 
Всесвітній день бібліотеки PDF Друк e-mail

30.09 2019 в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей» шкільний бібліотекар Солотвинського НВК Наталія Лазорук провела бібліотечний урок «Мої перші кроки в країну знань» із молодшими школярами. Бібліотекар провела екскурсію,метою якої було донести до школярів цінність книг у їхньому житті.


 
День пам’яті жертв Бабиного Яру PDF Друк e-mail

27.09. 2019 р. в Солотвинському НВК відбувся захід «Бабин Яр: історія, пам'ять і сучасний світ», який підготували учні 11-А класу (класний керівник Світлана Білусяк ).  Ця година-екскурс була присвячена незабутнім і надто гірким сторінкам людської пам’яті, покликана сформувати розуміння того, що мир, життя і злагода людей – найвищі цінності на землі.

 

 
День юного натураліста PDF Друк e-mail

«Який прекрасний і дивовижний світ нас оточує!Це – природа! Наше життя невід’ємне від неї… » - такими словами розпочалася вікторина «Ми і світ природи», яку  18.09.2019р., до Дня юного натураліста, провела вчитель біології та хімії Паневник О.С. з учнями І курсу ліцею.  Школярі довели, що знають багато цікавих фактів про рослини і тварини, добре знайомі з червонокнижними видами, вміють працювати в групах. Також в рамках акції був проведений квест «Екологічна мандрівка» для учнів 11 класу та екскурсія до Солотвинського лісового господарства, яку провела для п’ятикласників інженер Боднар Оксана Ярославівна. Вона не тільки пояснила значення всіх експонатів кімнати – музею, яку створили для проведення занять для гуртків, але і розповіла про те, як потрібно поводитися у лісі, коли ти заблукав.

 
День фізичної культури і спорту PDF Друк e-mail

Однією з головних завдань сучасної школи - виховання здорової дитини, саме тому 13.09.2019р. у Солотвинському НВК відбувся День здоров’я під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух». Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для учнів закладу були проведені уроки здоров’я, спортивні змагання з різних видів спорту, естафети та конкурси.

 
Така як всі, та ні на кого не схожа,Така, якою Бог мене створив. PDF Друк e-mail

28.05.2019р в Солотвинському НВК відбулася зустріч присвячена  поетичному слову. Головною гостею свята була молода поетеса нашого краю Любов Михайлівна Шебунчак.

Виховний захід підготували учні 6-Б класу (класний керівник Гуменяк О.М.).

Учні ознайомилися з поезією поетеси, читали її вірші та співали пісні, слова які написала Любов Михайлівна, а також мали унікальну можливість віч на віч з нею поспілкуватися.

Шебунчак Любов Михайлівна в своєму доробку має понад 60  прекрасних віршів про природу, пори року, сім’ю, кохання… , які скоро вийдуть в друк.

І сьогодні вона, працює на повну творчу потужність даровану Богом. Яскрава і здалеку помітна красуня. Багато хто її боготворить і глибоко шанує, багато хто їй заздрить. Але всі на неї оглядаються. ЇЇ вірші зачаровують легкістю та мелодійністю…

 

 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 11 з 22

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.