top
logo

На даний момент 11 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Друга річниця незламності PDF Друк e-mail

24 лютого 2024 року минає два роки з того жахливого дня, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Цей час став випробуванням на міцність для нашого народу, але Збройні Сили України і прості українці, продемонстрували неймовірну відвагу, мужність та єднання. Учні 3-их класів (кл.керівники Оксана Борисюк та Ірина Пельц) підготували захід- пам'яті "Річниця незламності України". Не залишили байдужими пісні, які прозвучали у виконанні сестер Ірини та Богданни Суховій та тріо хлопців Максима Ясінського, Владислава Пельца, Романа Цьомко

 
"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" PDF Друк e-mail

Відбулися змагання з волейболу серед хлопців та дівчат в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

 
Участь у конкурсі "Мова-наша зброя" PDF Друк e-mail

Учні Солотвинського ліцею Софія Портей та Ірина Суховій взяли участь у конкурсі до Міжнародного дня рідної мови, який організували відділ культури, туризму, національностей та релігій Солотвинської селищної ради, де виконали літературну композицію "Вірю" (керівник вчитель укр.мови та літератури Любов Сенчак).

 
День пам'яті Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail

20.02.2024 в Солотвинському ліцеї відбулася година-спомин "Вони помирали, щоб жила Україна" до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Захід підготували учні 8-Б класу (кл.керівник Любов Мартинець). Метою заходу було ознайомити здобувачів освіти із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.

 
Аналіз роботи за І семестр дітей з особливими потребами за ІПР PDF Друк e-mail

09.02.2024 відбулося спільне засідання фахівців ІРЦ та команди ППС дітей з особливими потребами Солотвинського ліцею. Під час засідання визначено цілі  та стратегії для подальшого зростання, розвитку осіб з ООП та затверджено ІПР на ІІ  семестр.

 
Участь у проєкті SchoolHub PDF Друк e-mail

08.02.24 здобувачі освіти 9-10 класів  відвідали університет Короля Данила та взяли участь у проєкті SchoolHub "Захист прав дитини в умовах воєнного стану в Україні". Також мали змогу дізнатися про можливість безкоштовного навчання, ознайомитись із спеціальностями, відвідати екскурсію та поласувати смаколиками в університетській їдальні.