top
logo

На даний момент 6 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
День фізичної культури і спорту PDF Друк e-mail

Однією з головних завдань сучасної школи - виховання здорової дитини, саме тому 13.09.2019р. у Солотвинському НВК відбувся День здоров’я під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух». Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для учнів закладу були проведені уроки здоров’я, спортивні змагання з різних видів спорту, естафети та конкурси.

 
Така як всі, та ні на кого не схожа,Така, якою Бог мене створив. PDF Друк e-mail

28.05.2019р в Солотвинському НВК відбулася зустріч присвячена  поетичному слову. Головною гостею свята була молода поетеса нашого краю Любов Михайлівна Шебунчак.

Виховний захід підготували учні 6-Б класу (класний керівник Гуменяк О.М.).

Учні ознайомилися з поезією поетеси, читали її вірші та співали пісні, слова які написала Любов Михайлівна, а також мали унікальну можливість віч на віч з нею поспілкуватися.

Шебунчак Любов Михайлівна в своєму доробку має понад 60  прекрасних віршів про природу, пори року, сім’ю, кохання… , які скоро вийдуть в друк.

І сьогодні вона, працює на повну творчу потужність даровану Богом. Яскрава і здалеку помітна красуня. Багато хто її боготворить і глибоко шанує, багато хто їй заздрить. Але всі на неї оглядаються. ЇЇ вірші зачаровують легкістю та мелодійністю…

 

 
День вишиванки PDF Друк e-mail

16.05.19 року в Солотвинському НВК відбувся загальношкільний флешмоб до Дня вишиванки. Учні та вчителі закладу, вдягнені у вишиванки, вишикувались на  шкільному подвір’ї у формі державного герба України – тризуба. Директор НВК М.М.Гуменяк привітав учасників освітнього процесу з цим чудовим святом.

 
Загальношкільні збори та свято матері «Твої долоні, мамо, наймиліші!» PDF Друк e-mail

10.05.19 року в Солотвинському НВК відбулися загальношкільні збори. Перед батьками звітував директор закладу М.М.Гуменяк, про закінчення навчального року та про ДПА у випускник класах повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Луцак Н.В., про дотримання правил безпеки життєдіяльності в літній період розповіла заступник директора з виховної роботи Дяченко В.А..Також учні 5-а класу (класний керівник Андрейчук Л.Р.) підготували чудові привітання, пісні, слова подяки всім матерям напередодні їхнього свята.

 
День пам’яті і примирення. PDF Друк e-mail

06.05.19 року в Солотвинському НВК пройшла тематична лінійка до Дня памяті і примирення, яку підготувала педагог-організатор (Неспяк О.М.) з учнями 7-Б класу. Метою даного заходу було вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму.

 

 
Терновий вінок – Чорнобиль PDF Друк e-mail

22. 04.2019 р. в Солотвинському НВК відбувся загальношкільний захід приурочений 33 річниці трагедії на ЧАЕС. Учні ІІ курсу ліцею (класний керівник Гуменяк І.М.) підготували змістовну інформацію про трагічні події, виготовили стінгазету «Два різні світи… Прип’ять до та після трагедії ». Всі присутні захоплено слухали виступаючих та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час аварії.

 
У поетичній майстерності Ольги Слоновської PDF Друк e-mail

17.04. 2019р. в Солотвинському НВК відбулася презентація творчості Ольги Слоновської. Виховний захід підготували учні 7-Б класу (класний керівник Кандюк Н.І.). Школярі декламували вірші поетеси, які сповнені людяності, чистоти і любові. Джоконда сучасної лірики, прозаїк, літературознавець, член Національної спілки письменників України, професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника – Ольга Слоновська є автором понад 50 книг, серед яких наукові монографії, науково-методичні посібники, підручники, науково-документальні й художні твори. Вона одна із тих, хто є вірним і відданим стражем українського поетичного слова.

 
Зустріч з представниками Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська PDF Друк e-mail

15.04.2019 року в Солотвинському НВК було проведено  навчально-тренувальні заняття для учнів 10-11 класів з  надання першої домедичної допомоги потерпілому. Навчання провела інструктор-рятувальник п. Леся Гунчак, працівник Мальтійської служби допомоги.

Учні крім отриманих знань, мали можливість відпрацювати їх практично. Вони попрактикувалися на манекенах робити непрямий масаж серця, правильній техніці виконання штучної вентиляції легень. В критичній ситуації вміти застосувати автоматичний зовнішній дефібрилятор. А також послідовність та правильність дій при потраплянні сторонніх предметів в дихальні шляхи, надання допомоги людям, що потопали та інше.

Крім того було наголошено, що від наших дій може залежати життя наших близьких і рідних, знайомих чи просто перехожих людей, тому що ми повинні вміти скористатися «діамантовими» хвилинами, щоб врятувати їхні життя.

 

 
Екологічна віднова духу PDF Друк e-mail

17 квітня 2019 року в Солотвинському НВК відбулася зустріч учнів 5-8 класів  та вчителів школи з представником Бюро УГКЦ з питань екології о. Михайлом Дзулем. Під час зустрічі основний акцент був поставлений на питанні бережливого ставлення до природних ресурсів та нашого спільного дому – Землі. Школярі мали змогу переглянути ряд роликів та ближче познайомитися із вмістом і цінністю «валізи енергоефективності». Діти та їхні наставники збагнули, що берегти Божі дари не тільки відповідає гідності християнина, є свідченням екологічної культури, але й економічно вигідно.

В кінці о. Михайло звернувся до присутніх і наголосив, що «життя має сенс лише тоді, коли людське серце палає великою любов'ю до Творця, ближнього і до всього створіння. Христос показав нам цю справжню любов, яка заради відкуплення людини і побудови Царства Божого привела Його аж на хрест».

 
Хресна дорога – дорога прощення гріхів PDF Друк e-mail

16.04.2019р. в духовному куточку Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» відбулася  Хресна дорога. Розпочав молитовне дійство місцевий парох церкви Різдва Пресвятої Діви Марії Віталій Луцак.  Чудовий спів, глибокий зміст розважань кожної стації, які підготували учні 6-их класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Дяченко В.А зворушили усіх присутніх. Учні мали змогу переосмислити власне життя в контексті Христових страждань, зробити добрі постанови. Хресна дорога супроводжувалася відео презентацією.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 18

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.