top
logo

На даний момент 4 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Акція "Майбутнє лісу в твоїх руках" PDF Друк e-mail

02.04.19 року в рамках співпраці з Солотвинським лісгоспом та до Всесвітнього Дня Довкілля, з метою покращення екологічної ситуації, активізації трудової діяльності учнівської молоді, вихованці гуртка «Учнівського лісництва» (керівник О. Неспяк) висадили сіянці модрини в урочищі Сигла.

 

 
Екологічне виховання школярів PDF Друк e-mail

18.03.2019р. в Солотвинському НВК вихованці гуртка «Юні екологи» (керівник Паневник О.С.) провели просвітницький захід «Земля – наш спільний дім» з метою привернення уваги учнів до екологічних проблем та виховання в них бережливого ставлення до природи.

 
Зустріч птахів. PDF Друк e-mail

14.03.19 р. вихованці гуртка «Учнівське лісництво» (керівник  О.Неспяк ) спільно з працівниками лісового господарства (О. Боднар, Н. Дашкевич) провели акцію «Зустріч птахів». В рамках якої гуртківці розвішали шпаківні в урочищі Сигла та здійснили прибирання рекреаційної зони.

 
Територія добра PDF Друк e-mail

12.03.2019р. в рамках місячника «Зупинемо булінг разом» практичним психологом Гавриш Л.М. була проведена година спілкування в 7-А класі «Територія добра». Метою якої було сформувати в учнів почуття нетерпимості до проявів елементів агресії в освітньому просторі, розвивати навички надання і отримання допомоги під час проявів булінгу в шкільному середовищі.

 
Тютюнопаління – антипод здоров’я PDF Друк e-mail

11.03 2019р. в Солотвинському НВК відбулася тематична лінійка, яку підготували учні 6-А класу (класний керівник Дзвиняцька Н.Й.). Школярі розповіли про шкідливий вплив куріння на організм людини, а також підготували повчальну сценку з метою профілактики негативних звичок.


 
Поезія – душа прекрасного PDF Друк e-mail

05.03.2019р. учні 10-А класу з класним керівником Білусяк С.М. презентували творчість Неоніли Стефурак в рамках проекту «Світочі Прикарпаття».  Учні самостійно обирали вірші, які припали їм до душі та декламували їх.  Класний керівник ознайомила з сторінками життя поетеси. Твори Неоніли Стефурак не можуть не хвилювати, бо вони написані серцем. Видається, що в неї є особлива кревність зі світом, зі всім живим на землі, тому її вірші близькі і зрозумілі кожному серцю. Щирість і біль – найголовніші прикмети її поезії. Слово авторки чисте і незаймане, свіже. Своє творче кредо  Н.Стефурак висловила вагомими словами:

Те, що віддав задарма,

Воздасться тобі стократ.

Те, що зрослося з кров’ю,

Не вичавлюють і віки…

Стараюся жити для інших.

Не вмію інакше… Прости


 
Стоп булінг PDF Друк e-mail

05.03. 2019р. у 9-А класі (класний керівник Яричківська Н.М.) проведена виховна година за круглим столом на тему: «Ми можемо зупинити булінг». Метою цього заходу було виховати у дітей почуття толерантності, не бути байдужим до чужого горя; запобігати дитячому насиллю; виховувати культуру спілкування;  виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми. Обговорили питання, як захиститися від будь-якого насильства. Між учнями були розіграні ситуації булінгу, коли між двома чи кількома особами існує незгода, розбіжність думок або різні погляди. Учні зясували, які типи булінгу існують, заповнювали анонімні анкети до поданої теми. Велику увагу було зосереджено на тому, як учень має себе захистити в разі інциденту булінгу, куди звернутися про допомогу. Адже у школі є «Скринька довіри», де можна написати листа, чи звернутися про допомогу до вчителя, психолога, дорослої людини.

 

Класний керівник – Яричківська Н. М. прагнула, щоб учні в майбутньому шукали порозуміння між учнями, батьками і вчителями.

 
Зупинимо булінг разом PDF Друк e-mail

З метою попередження булінгу в закладі  04.03.2019 була проведена загальношкільна лінійка.  Захід підготували учні ІУ курсу ліцею (кл. керівник Крицька Г.М.). Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, в тому числі і в Україні. Насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою. Що таке булінг, фізичні й психологічні ознаки його, нормативно-правова база, до чого може призвести ігнорування булінгу та як його попередити, розповіли учні. А також, розігруючи діалог, показали як можна знайти вихід із складної ситуації і не стати жертвою булінгу.

 
Український патріот, дисидент Ярослав Дорошенко PDF Друк e-mail

26.02.2019 учні 5-А класу (класний керівник Андрейчук Л.Р.) підготували презентацію творчості Ярослава Дорошенка, письменника, журналіста, великого життєлюба, який жив заради людей, дарував їм свої поезії. Захід розпочався вальсом у виконанні п’ятикласників., слова до якого написав поет. Нелегкий життєвий шлях Ярослава Юрійовича: був засуджений до позбавлення громадянських прав, повної конфіскації майна і 25 років виправних робіт як організатор і провідник молодіжної ОУН. Після смерті Сталіна звільнений, але реабілітований аж у 1992 році. У 1955 році повернувся з Воркути на Батьківщину.  З учнівських уст лунали пісні, вірші, балади, сонети поета, які захоплювали своєю милозвучністю. У 2007 році була започаткована щорічна премія імені Ярослава Дорошенка, яку вручають найкращим авторам сонетів України. В рамках міської програми «Івано-Франківськ — місто героїв» 18 жовтня 2014 року очільники міста урочисто встановили анотаційну дошку біля будинку на вулиці Сніжній, де він мешкав. Пам'ять про поета підтримує його дружина поетеса Ганна Дорошенко та широке коло колег і шанувальників творчості.


 
Жінка- муза PDF Друк e-mail

25.02.2019  учні І курсу ліцею (класний керівник Семків К. П.)  презентували виховний захід про творчість Надії Романів, уродженки с. Міжгір’я директора Солотвинської музичної школи. Учні декламували вірші поетеси, які пронизані любов’ю до природи, рідного краю, звичаїв, обрядів, неньки-України.   «Солотвинський Шевченко» … Так називали Н. Романів жителі селища. Дві поетичні збірки «З глибини душі моєї», «Іду на сповідь щохвилини», які  підготували до друку її друзі, – це знак глибокої поваги і шани до поетеси, яка віддала вогонь життя, не требуючи нічого взамін.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.