top
logo

На даний момент 4 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Стрітення – свято зустрічі весни PDF Друк e-mail

Стрітення – свято зустрічі весни

Учні 8-А класу (класний керівник Яричківська Н.М.) підготували виступ про свято, що завершує зимовий цикл народних обрядів – Стрітення, яке відзначають на 40-й день після Різдва. Прозвучали цікаві звичаї і прикмети, які спостерігають люди у цей день.


 
Всесвітній день боротьби проти раку PDF Друк e-mail

Всесвітній день боротьби проти раку

05.02.18р.  учні 7-А класу (класний керівник Паневник О.С.) підготували виступ про онкологічні захворювання, вказали причини їх виникнення, навели статистичні дані. Мета тематичної загальношкільної лінійки до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями – підвищити обізнаність учнів про небезпеку раку, методи профілактики і раннього виявлення цього захворювання.

.

 
В. Чорновіл – патріот української землі PDF Друк e-mail

В. Чорновіл – патріот української землі

Учні 7-Б класу (класний керівник Семків К.П.) провели лінійку до 80-річчя від дня народження В. Чорновола «Пам’ятаємо, любимо, шануємо». З метою патріотичного виховання учні ознайомили всіх присутніх з життєвим шляхом великого патріота, який жив, творив, страждав за Україну не на словах, а на ділі.

 
День пам’яті героїв Крут PDF Друк e-mail

День пам’яті героїв Крут

 

29 січня у закладі відбулася загальношкільна тематична лінійка «Над Крутами - круки». Підготувала захід Білусяк С.М. (класний керівник 9-А класу). Дев’ятикласники наголосили, що ще 100 років тому в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої Крути. Вічна пам'ять нашим героям, вічна їм слава і доземний уклін.

 
День Соборності України PDF Друк e-mail

День Соборності України

22 січня у Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» відбулася загальношкільна лінійка «Пишаємося тим, що ми сини і доньки України». Метою якої було виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, поваги до минувшини та сьогодення України. Підготувала лінійку педагог-організатор Неспяк О.М.


 

 

 
Таланти рідної школи PDF Друк e-mail

Таланти рідної школи

Напередодні нового року у Солотвинському НВК “ЗОШ-ліцей” відбулося чудове свято “Школа має таланти”, в якому взяли участь учні 5-11 класів. Захід був проведений з метою підтримки талановитої учнівської молоді, сприянні її творчої самореалізації, розвитку культури серед юного покоління та художньо-естетичних смаків. Талановиті учні проявили себе у наступних номінаціях: “Вокал“, “Хореографія“, “Гра на музичних інструментах“, “Авторський вірш“, “Золоті руки“. Звучали чудові пісні, авторські вірші, учні танцювали та грали на музичних інструментах. Серед школярів є багато юних художників та різьбарів, вони також представили  свої роботи. Кожен учасник шоу отримав подарунок. Висловлюємо щиру подяку голові селищної ради Наталії Тютюнник та підприємцям, які посприяли у придбанні призів. А також щиро вдячні Оксані та Василю Монастирецьким за посильну допомогу у оформленні шкільних приміщень.

 
Семінар творчої групи учителів англійської мови району PDF Друк e-mail

Семінар творчої групи учителів англійської мови району

На базі Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» відбувся семінар творчої групи вчителів англійської мови району на тему: «Впровадження в практику роботи ефективних методичних інновацій  для формування комунікативної компетентності учнів». Учасники семінару познайомилися з волонтером Корпусу Миру США Кейсі Бейлі, яка працює   у нашому закладі з червня 2016 року. Практичну презентацію новітніх інноваційних технологій продемонстрували на занятті гуртка з англійської мови в 6-А класі волонтером Кейсі Бейлі та вчитель англійської мови Анна  Купчак .


 
Відкриття погруддя Т.Г.Шевченка PDF Друк e-mail

Відкриття погруддя Т.Г.Шевченка  в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей»

9 березня, в день народження поета, було урочисто відкрито погруддя Тараса Григоровича, створене Богданом Мазуром, лауреатом Шевченківської премії, заслуженим скульптором України, яке стало неабиякою окрасою закладу.  Постамент освятив парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Віталій Луцак. Даний витвір мистецтва НВК подарували жителі селища Василь Купчак і Сергій Гут. Ми висловлюємо щиру вдячність меценатам за такий чудовий подарунок.


 
Семінар вчителів основ християнської етики PDF Друк e-mail

Семінар вчителів основ християнської етики

21 грудня у Солотвинському НВК відбувся постійно діючий семінар вчителів основ християнської етики. Тема семінару: "Формування духовності учнів в контексті трансформації сучасного українського соціуму на уроках основ християнської етики".Гоголь Л.В. провела урок в ІІІ курсі ліцею (10 клас) "Батьки і діти. Обов'язки членів християнської родини" та разом з педагогом організатором Неспяк О.М. - виховний захід "Хочеш зростати духовно - навчися любити Христа". О. Іван Гоголь, кандидат богословських наук, парох храму Святого Миколая УГКЦ с.Глибівка розповів про необхідність формування духовності людини і суспільства в цілому. 
Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail

Тиждень англійської мови

13 грудня 2016 року в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» в рамках Тижня англійської мови відбулася зустріч з людьми, які користуються англійською мовою в повсякденному житті, крім основної професії. На цю зустріч завітала Панченкова Світлана – перекладач, що створила приватний офіс і веде курси англійської мови в м. Яремче. Міщук Богдан – викладач ІФНТУНГ, крім викладання предмету читає лекції англійською мовою студентам-іноземцям.  Михайло Климків плавав на круїзних кораблях 25 років, вивчав англійську мову і користувався нею під час круїзів. Ольга Климків користувалась англійською мовою, працюючи офіціантом на кораблі, вихователем в англомовному дитячому садочку в Сербії. Проць Іванна працювала і проживала в Лондоні дев’ять років, мову вивчила безпосередньо від людей. Всі гості відмітили важливість знання англійської мови в сучасному світі та наголосили на можливості користування нею в Україні. Зустріч організували вчителі англійської мови та волонтер Корпусу Миру США Кейсі Бейлі.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 13

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.