top
logo

На даний момент 13 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Подорож мережею інтернет. Користь та небезпека PDF Друк e-mail

20.10.23р. класний керівник 9-В кл. Репчинська І.В. разом з учнями провели практичне заняття з елементами тренінгу "Подорож мережею інтернет. Користь та небезпека". Мета заняття поглибити, розширити та закріпити знання здобувачів освіти про небезпеки, що чекають на кожного, хто подорожує мережею Інтернет; формувати вміння учнів можливими способами забезпечити собі безпечну роботу в мережі Інтернет; аналізувати інформацію та критичне сприймання інформації, що розміщена на просторах Інтернету; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; розвивати логіку, кмітливість, уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять; розвивати в учнів уміння відфільтровувати з інформації тільки корисну; виховувати культуру спілкування в Інтернет-просторі.

 

 
Змагання з волейболу PDF Друк e-mail

20-24 жовтня у Солотвинського ліцеї, вчителями фізичної культури (Дзвиняцькою Н.Й. та Данилюк Д. І.) проводилися змагання з волейболу між учнями 9-11 класів (окремо між хлопцями і дівчатами). Переможців змагань нагороджено грамотами.

 
Відкриття меморіальних дощок PDF Друк e-mail

Герої житимуть, допоки житиме пам'ять про них, а пам’ятати і шанувати тих, хто віддав за нас із вами життя – це наш святий обов’язок!
Сьогодні, 10 жовтня 2023 року, на фасаді Солотвинського ліцею відкрили й освятили меморіальні дошки пам’яті чотирьом загиблим у російсько-українській війні Героям.
На них назавжди увіковічились Андрій КОБЗЕЙ, Микола ПРОКОПИШИН, Руслан БЕЛЮЖЕНКО, Андрій ОГЕРА.
На відкритті анотаційних дощок були присутні рідні, родичі Захисників, друзі, влада, волонтери, побратими та жителі громади.
Хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять відважних Воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність України.
Освятив меморіальні дошки адміністратор парафії УГКЦ Різдва Пресвятої Діви Марії, протоієрей Віталій ЛУЦАК.
Очільник громади Манолій ПІЦУРЯК у своєму зверненні до громади висловив  слова співчуття та підтримки родичам полеглих Захисників та додав, що ціна, яку ми платимо за свободу та мир для нашої країни - це сотні тисяч невинно вбитих українців, а вона-надвисока.
Запрошена на відкриття анотаційних дощок  Світлана Онищук Голова  Івано-Франківської ОВА вручила нагороди  згідно Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  орден “За мужність” 3-го ступеня (посмерно) військовослужбовцям МАТИЩАКУ Сергію, КОСОВИЧУ Василю, ВИТОШКО Володимиру, а також   найвищі обласні нагороди - медаль «За заслуги перед Прикарпаттям” (посмертно) військовослужбовцям БЕЛЕЮ Івану, БЕЛЮЖЕНКУ Руслану, ГАВАНЮКУ Олександру, КРАВЧУКУ Михайлу, МЕЛЬНИКУ Андрію, ОГЕРІ Андрію, ПРОКОПИШИНУ Миколі.

 

 
День захисника та захисниць України PDF Друк e-mail

02.10.23 в Солотвинському ліцеї відбулася загальношкільна лінійка приурочена Дню захисників України та 81 річниці створення УПА. Захід підготували учні 9-А класу (класний керівник Галина Крицька). Здобувачі освіти згадали про захисників нашої держави різних часів, вшанували тих, хто віддав своє життя за незалежність України. Подякували нашим сучасним Героям, завдяки їхній самовідданості та жертовності ми зараз маємо змогу жити на своїй землі.

 
День працівників освіти PDF Друк e-mail

Випускники Солотвинського ліцею під керівництвом класних керівників Ольги Гуменяк та Надії Дзвиняцької підготували святковий концерт "З любов'ю про вчителя". Щиро дякуємо випускникам за чудову атмосферу та гарний настрій подарований вчителям!