top
logo

На даний момент 22 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Гості з Житомирщини і м. Очакова PDF Друк e-mail

03.01.18 діти військовослужбовців з Житомирщини побували у Солотвинському НВК. Директор НВК  Гуменяк М.М. розповів про школу та селище, провів екскурсію по закладу. Радо зустріли гостей учні 2-4 класів веселими колядками та віншуваннями. Далі разом із заступником директора з виховної роботи Дяченко В.А діти та їх керівники відвідали місцевий історико-краєзнавчий музей ім. О.Феданка. Згодом, 08.01.19, для гостей з Житомирщини та м.Очакова у храмі Різдва Пресвятої Богородиці отцем Дмитром Фуфальком було відправлено молебень. Відвідання місцевої святині справило на всіх незабутнє враження. У церкві були присутні методист відділу освіти Оголоб’як С.Я., дирекція та класні керівники школи-ліцею смт.Солотвин. На завершення  всі з дзвінкою колядою вирушили до статуї Ісуса Христа, де разом з місцевими дітьми прославляли новонародженого Христа.

 

 
Свято колядок PDF Друк e-mail

24.12.18р. у Солотвинському  НВК відбулося свято колядок та щедрівок, в якому взяли участь учні 2-4-их класів. Перед народженням Спасителя, діти принесли Ісусові дари – свої колядки, щедрівки та віншування. Український стрій, щирий дитячий сміх доповнили святкову атмосферу заходу.

 
«Витівки царівни Зими» PDF Друк e-mail

18 грудня 2018року у 2-А класі, що навчається за програмою НПП «Інтелект України» (класний керівник Пельц І.М.), відбулась інтелектуально-розважальна гра «Витівки царівни Зими». Розгадували загадки, плутанки, презентували зимові свята і звичаї у віршах та піснях учні трьох команд: «Ангеликів», «Сніговичків» та «Новорічок».  За виконані завдання у 7 конкурсах кожна з команд отримували від Зими прикраси на свої ялиночки, які створювали святкову атмосферу для всіх присутніх. У кінці гри Зима пригостила учасників смаколиками від Миколая і оголосила, що перемогла дружба, адже всі команди проявили кмітливість, пісенність і креативність.


 
Чудо творить Миколай PDF Друк e-mail

18.12.18р. святий Миколай завітав до учнів 1-их класів Солотвинського НВК. Діти, під керівництвом Приймак Л.С. та Купчак К.В., радо зустрічали святого Миколая піснями, віршами та театральними дійствами.


 
Пернатих не залишимо в біді PDF Друк e-mail

З метою проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни своєї місцевості, розвитку гуманного ставлення до птахів та мотивації щодо їх охорони 17.12.18р. учні 6-7-их класів разом з вчителем біології Дяченко В.А. долучилися  до проведення природоохоронної акції «Допоможемо пернатим». Школярі виготовили годівнички та розвішали їх у селищному парку та на території навчального закладу. Протягом зимового періоду школярі будуть активно підгодовувати пернатих та вести облік їх чисельності та видового складу.

 
Всеукраїнський тиждень права PDF Друк e-mail

Всеукраїнський  тиждень права у Солотвинському НВК проводився з 10.12.18р. по 14.12.18р. Розпочався загальношкільною  лінійкою «Конституція України – основний Закон нашого життя», протягом тижня класні керівники провели години спілкування, лекції, бесіди, відверті розмови, зустрічі, правові конкурси, ігри, змагання на правову тематику.  14.12.18р.  відбувся правовий десант «Право і закон у вашому житті», який підготували учні ІV курсу ліцею разом з класним керівником, вчителем правознавства Крицькою Г.М.

 
СНІД – провісник горя і біди PDF Друк e-mail

З 03.12.18р. по 07.12.18р. у Солотвинському НВК проходив тиждень боротьби зі СНІДом. Розпочався лінійкою «Скажемо СНІДу - ні», яку підготували учні ІІ курсу ліцею разом з заступником директора з виховної роботи Дяченко В.А. Школярі ознайомили всіх присутніх з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу, закликали вести  здоровий спосіб життя та бути обережними. Протягом тижня класні керівники провели тематичні виховні години «Подбай про своє здоров’я сам», а учні виготовили стінгазети «Знати, щоб жити».


 
Семінар – практикум вчителів фізики району PDF Друк e-mail

29.11.18 р.  на базі Солотвинського НВК «ЗОШ-ліцей» відбувся семінар-практикум «Використання цифрових освітніх технологій у сучасному навчально-виховному процесі». Вчителі фізики даної школи, які отримали цифрові вимірювальні комплекси  «Einstein», ознайомили присутніх з новим поколінням природничо-наукових лабораторій, продемонстрували процес їх роботи та практичне застосування на уроках. Наприкінці навчального блоку учасники та спікер разом провели кілька показових експериментів, проаналізувавши доцільність використанні міні-лабораторій в освітньому процесі. Було визнано, що дана форма роботи економить час на уроках,  що дозволяє більшу його частину витрачати на аналіз результатів.

 
Засідання Школи молодого вчителя PDF Друк e-mail

З метою практичного використання методів та прийомів технології особистісно орієнтованого навчання для здійснення індивідуального та диференційованого підходів до учнів при вивченні математики в Солотвинському НВК 29.11.2018р. відбулося засідання Школи молодого вчителя математики «Здійснення індивідуального та диференційованого підходу до учнів при вивченні математики».


 
Наша біль і пам’ять PDF Друк e-mail

26.11.18р. в Солотвинському НВК відбулася лінійка-реквієм, приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Минуле стукає у наші серця», яку підготували учні 6-А класу (класний керівник Дзвиняцька Н.Й.).  Школярі розповіли про масштабну жорстокість з якою винищували український народ, запалили свічки скорботи, вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною  мовчання. 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.