top
logo

На даний момент 5 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Казки на новий лад PDF Друк e-mail

Керівник драматичного гуртка Лідія Венгрін разом із вихованцями підготували вистави за мотивами народної казки «Ріпка» та казки Г.К. Андерсона «Свинопас».

 

 
Тиждень права PDF Друк e-mail

 

В рамка Всеукраїнського тижня права в Солотвинському НВК було проведено ряд заходів. Зокрема учні 6-А класу ( класний керівник Крицька Г. М.) підготували виховний захід «Я маю право…». Метою якого було формування в учнів основи правових знань, ознайомлення дітей з окремими статтями «Конвенції ООН про права дитини», Конституції України, прищеплення переконання про важливість сумлінного ставлення до своїх обов’язків, сприяння вихованню патріотичних почуттів.


 

 
Нагодуй птахів взимку PDF Друк e-mail

Учнівське лісництво Солотвинського НВК спільно з ДП  «Солотвинське лісове господарство» долучились до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку». Метою зазначеної акції є допомога птахам пережити складні зимові умови за допомогою розміщення годівничок у парковій зоні та на території освітнього закладу.

 
Зупинимо насилля разом PDF Друк e-mail

В рамках акції «16 днів проти насильства» учні ІІ курсу ліцею (класний керівник Кандюк Н.І.) підготували відеоролик до Міжнародного дня боротьби проти насилля. Школярі застерегли здобувачів освіти від жорстокого поводження в школі, сімї та суспільстві. Наголосили , що потрібно не мовчати, коли відчувають на собі моральне чи фізичне цькування,адже прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.


 
Кожна людина – неповторна! PDF Друк e-mail

Щороку 3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. НЕ залишилися осторонь і здобувачі освіти Солотвинського НВК. Учні 6-Б класу під керівництвом педагога – організатора ( О.Неспяк ) та соціального педагога (А. Іванків) підготували тематичний відеоролик.


 
СНІД – провісник горя та біди PDF Друк e-mail

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Він став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Саме з такою метою учні ІІ курсу ліцею разом з заступником директора з виховної роботи Дяченко В.А. підготували відеоролик «ВІЛ, СНІД – провісник горя та біди». Здобувачі освіти розповіли про основні шляхами даного захворювання та закликали всіх вести  здоровий спосіб життя.


 
Геть паління! Ми - здорове покоління! PDF Друк e-mail

Учні 7-Б класу (класний керівник Іванків І.Й.) підготували відеоролик до Міжнародного дня відмови від куріння. З метою інформування молоді про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих. Також розповіли про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.


 
День вшанування пам’яті жертв Голодомору PDF Друк e-mail

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. У Солотвинському НВК відбулася акція – «Запали свічку». Також екскурсом в історію для учнів закладу стали виховні години, на яких розповідями та поетичним словом згадали про трагічне минуле свого народу. Вшановуючи тих, хто загинув у страшні часи Голодомору, учні 7-А класу (класний керівник Андрейчук Л.Р.) підготували відеоролик «Колосок пам’яті». Серце кожного наповнюється смутком та біллю за невинно загублених людей. Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю. Кожен з нас має усвідомити, наскільки дорогим даром є життя і як треба цінувати кожну хвилину, яку воно дарує.


 
Україна – територія гідності та свободи PDF Друк e-mail

Щороку 21 листопада- в річницю початку Євромайдану вся Україна відзначає День Гідності і Свободи. Учні 10-А класу (класний керівник Паневник О.С.) підготували відеоролик «Україна – територія гідності та свободи» з метою вшановування патріотизму і мужності своїх співвітчизників,які восени 2004-го та в листопаді 2013-лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

 
Міжнародний день толерантності PDF Друк e-mail

 

16 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день толерантності. Толерантність – це повага, здатність без агресії сприймати думки, поведінку, спосіб життя іншої людини, якщо вони відрізняються від наших. Бути толерантною людиною означає поважати інших людей. Наскільки ми поважаємо іншу людину, свідчить наше вміння ввічливо спілкуватися.

Цей день не оминули поза увагою учні 6-В класу (класний керівник Репчинська І.В.). Ними було підготовлено відеоролик на тему «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство». Метою даного заходу є ознайомити з поняттям «толерантність», формувати у дітей звички толерантної поведінки, вчити бути добрими і чуйними у повсякденному житті, а також виховувати позитивні риси характеру.


 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 23

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.