top
logo

На даний момент 5 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Загальнонаціональний тиждень безпеки дорожнього руху PDF Друк e-mail

З 23.05.2022 р. по 29.05.2022 р. в Солотвинському ліцеї проводився Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними керівниками були проведені онлайн тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

 
День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу PDF Друк e-mail

Цього року виповнюється 78 років від початку депортації радянським режимом кримських татар із Криму.

18 травня 1944 року з півострова було відправлено перший ешелон кримських татар. Загалом депортовано близько 200 тисяч людей. Згадали жертв геноциду кримськотатарського народу і в Солотвинському ліцеї. Класні керівники провели з учнями онлайн години спілкування "Вигнання зі своєї землі"

 
День Героїв PDF Друк e-mail

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв на честь українських вояків — борців за волю України. Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди. З цієї нагоди класні керівники Солотвинського ліцею провели онлайн виховні години "Герої України – слава, гордість, міць країни!"

 
36 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк e-mail

26 квітня 2022 року виповнюється 36 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою.

Дуже важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих від Чорнобильської катастрофи пам’ятати цю сумну дату в нашій історії.

З цією метою учні 7-В класу (класний керівник Репчинська І.В.) провели онлайн виховну годину, присвячену цьому дню. Пам`ятаймо, що людське життя – безцінне, і будь-які експерименти та наукові впровадження перш за все мають бути безпечними для людства, для нашого майбутнього, для життя на планеті Земля.


 
Декада правового виховання PDF Друк e-mail

У Солотвинському ліцеї з 07.02.22 по 18.02.22 проходила декада правового виховання. Класні керівники провели виховні години, лекторії для учнів " Мої права та обов'язки". Вчитель правознавства Крицька Г.М. разом з учнями 7- А класу підготували відеоролик " Знай свої права, дитино".


 

 
День єднання України PDF Друк e-mail

16 лютого в Солотвинському ліцеї відбулося ряд заходів приурочених єдності українського народу. Урочиста лінійка, підняття державного прапору та навчально- тренувальні заняття з евакувації здобувачів освіти.

 
Всесвітній день боротьби проти раку PDF Друк e-mail

Щорічно 4 лютого за ініціативою «Міжнародного союзу проти раку» відзначають Всесвітній день боротьби проти раку. Його метою є підвищення обізнаності людей про рак, як одного з найбільш важких захворювань сучасності, а також привернення уваги громадськості до його запобігання, виявлення та лікування. Учні 7-Б класу ( кл. керівник Дяченко В.А.) підготували відеоролик "Ми за здоровий спосіб життя", де розповіли про основні причини виникнення онкологічних захворювань та правила їх запобігання.


 

 
День пам'яті героїв Крут PDF Друк e-mail

29 січня Україна відзначає річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Педагог- організатор Оксана Неспяк разом з президентом ліцею Яною Станчук та Софією Саїв підготували відеоролик " Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути".


 
День Соборності України PDF Друк e-mail

Це свято щорічно відзначається 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Учні ІІ курсу ліцею ( кл. керівник Гуменяк О.М.) підготували відеоролик "Соборність і злагода - умови процвітання України"

Свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.


 
Педагогічна рада PDF Друк e-mail

10.01.22р. у Солотвинському ліцеї відбулося засідання педогогічної ради "Формування у здобувачів освіти рис громадян Української держави, розвиненої духовності, моральної, художньої естетичної культури в умовах НУШ.


 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 26

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.