top
logo

На даний момент 10 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Засідання Школи молодого вчителя PDF Друк e-mail

З метою практичного використання методів та прийомів технології особистісно орієнтованого навчання для здійснення індивідуального та диференційованого підходів до учнів при вивченні математики в Солотвинському НВК 29.11.2018р. відбулося засідання Школи молодого вчителя математики «Здійснення індивідуального та диференційованого підходу до учнів при вивченні математики».


 
Наша біль і пам’ять PDF Друк e-mail

26.11.18р. в Солотвинському НВК відбулася лінійка-реквієм, приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Минуле стукає у наші серця», яку підготували учні 6-А класу (класний керівник Дзвиняцька Н.Й.).  Школярі розповіли про масштабну жорстокість з якою винищували український народ, запалили свічки скорботи, вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною  мовчання. 
День Гідності і Свободи PDF Друк e-mail

З метою формування у школярів ціннісного ставлення до держави, європейського вибору українців, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, увіковічення пам’яті про подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в Солотвинському НВК 21.11.18р відбувся  виховний захід «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій». Провели його учні 8-А класу (класний керівник Паневник О.С.). Хвилиною мовчання та молитвою вшановували пам'ять Героїв.


 
День української мови і писемності PDF Друк e-mail

Першим до нас приходить слово… З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. День української писемності та мови щороку відзначається в Україні 9 листопада. З нагоди цього свята в Солотвинському НВК 09.11.18р. відбулася тематична лінійка, яку підготували учні 7-Б класу (класний керівник Кандюк Н.І.). Метою заходу було поглибити знання учнів про виникнення писемності, усвідомлення ними краси та багатства рідної мови; сформувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Насамкінець, семикласниці розіграли жартівливу сценку, з метою популяризації українського слова.

 
Зустріч з офіцерами поліції PDF Друк e-mail

06.11.2018р. у Солотвинському НВК відбулася зустріч з шкільними офіцерами поліції управління патрульної поліції  Івано- Франківської області (Бабецькою О.Е., Боєвим А.О., Настичем Б.А. ).  Для учнів 1-их класів офіцери провели інтерактивне навчання з правил дорожнього руху  «Безпечна дорога додому», а Настич Б.А. розповів випускникам про відповідальність неповнолітніх за вчинки, поведінку в школі та роботу патрульної поліції. Учні та вчителі висловлюють щиру подяку офіцерам, які завітали до нашого закладу.

 
100-річчя створення ЗУНР PDF Друк e-mail

Листопад славний пам’ятними датами, однією з яких є відзначення 100-річчя з дня створення Західної Української Народної Республіки. З метою громадянського виховання школярів на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність, сприянню збереження історичної пам’яті учні 10-А класу (класний керівник Білусяк С.М.)  підготували змістовний захід – тематичну лінійку – «Українська революція – 100 років надії і боротьби», де висвітлили основні події створення ЗУНР.

 
Солодкий ярмарок PDF Друк e-mail

У Солотвинському НВК 23.10. відбувся благодійний захід « Солодкий ярмарок» метою якого був збір коштів на лікування онкохворих дітей. Загалом було зібрано коштів у сумі- 11437грн. Ці кошти розподілені між Зіняк Олександорою, Гуменяком Тарасом,  Деревянком  Володимиром.   Висловлюємо щиру подяку батькам та учням, які долучилися до організації даного заходу.

 
Гості НВК PDF Друк e-mail

24. 10. до Солотвинського  НВК завітав викладач Івано- Франківської ОІППО Дрогобицький І.І., який провів засідання круглого столу з учнями  10-11 класів з метою національного – патріотичного виховання учнів на  тему «Військово- історичний аспект української державності ХХ століття.

 
345 річниця від Дня народження Пилипа Орлика PDF Друк e-mail

22. 10. У Солотвинському НВК відбулася тематична лінійка, приурочена видатній історичній постаті Пилипу Орлику. Учні 6-Б класу ( класний керівник  Гуменяк Ольга Мирославівна) ознайомила всіх присутніх з основними віхами життя гетьмана, виготовили стінгазету, де зобразили першу Конституцію, написану П. Орликом, та портрет гетьмана.

 
Варта пам’яті PDF Друк e-mail

У Солотвинському НВК 12.10.18р. відбулася загальношкільна тематична лінійка приурочена 76 річниці створення Української повстанської армії. Школярі в черговий раз поринули в історію нашого краю, згадали героїв того часу і, звичайно, нашого сьогодення. Адже наш народ продовжує боротьбу за незалежність і суверенітет своєї країни. Підготувала захід педагог-організатор Неспяк О.М. з учнями 7-Б класу та ІІІ курсу ліцею. Також протягом тижня учні переглядали тематичні фільми («Нескорений»), класні керівники проводили виховні години «Україна. Шлях до незалежності», а в шкільні бібліотеці  діяла виставка «Борці за волю України».

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 16

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.