top
logo

На даний момент 4 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Геть паління! Ми - здорове покоління! PDF Друк e-mail

Учні 7-Б класу (класний керівник Іванків І.Й.) підготували відеоролик до Міжнародного дня відмови від куріння. З метою інформування молоді про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих. Також розповіли про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.


 
День вшанування пам’яті жертв Голодомору PDF Друк e-mail

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. У Солотвинському НВК відбулася акція – «Запали свічку». Також екскурсом в історію для учнів закладу стали виховні години, на яких розповідями та поетичним словом згадали про трагічне минуле свого народу. Вшановуючи тих, хто загинув у страшні часи Голодомору, учні 7-А класу (класний керівник Андрейчук Л.Р.) підготували відеоролик «Колосок пам’яті». Серце кожного наповнюється смутком та біллю за невинно загублених людей. Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю. Кожен з нас має усвідомити, наскільки дорогим даром є життя і як треба цінувати кожну хвилину, яку воно дарує.


 
Україна – територія гідності та свободи PDF Друк e-mail

Щороку 21 листопада- в річницю початку Євромайдану вся Україна відзначає День Гідності і Свободи. Учні 10-А класу (класний керівник Паневник О.С.) підготували відеоролик «Україна – територія гідності та свободи» з метою вшановування патріотизму і мужності своїх співвітчизників,які восени 2004-го та в листопаді 2013-лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

 
Міжнародний день толерантності PDF Друк e-mail

 

16 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день толерантності. Толерантність – це повага, здатність без агресії сприймати думки, поведінку, спосіб життя іншої людини, якщо вони відрізняються від наших. Бути толерантною людиною означає поважати інших людей. Наскільки ми поважаємо іншу людину, свідчить наше вміння ввічливо спілкуватися.

Цей день не оминули поза увагою учні 6-В класу (класний керівник Репчинська І.В.). Ними було підготовлено відеоролик на тему «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство». Метою даного заходу є ознайомити з поняттям «толерантність», формувати у дітей звички толерантної поведінки, вчити бути добрими і чуйними у повсякденному житті, а також виховувати позитивні риси характеру.


 

 
Радіодиктант національної єдності PDF Друк e-mail

 

09.11.2020 р. випускники Солотвинського НВК з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури написали ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Виклики книжкової ери».

 
Змагання з футболу PDF Друк e-mail

 

У жовтні відбувся ІІ етап обласних змагань з футболу «Шкільна футбольна ліга Івано-Франківської області» (UEFA GROW). Команда хлопців Солотвинського НВК зайняла ІІІ місце серед 16 шкіл. А команда дівчат посіла ІV місце. Також варто відзначити наших чемпіонок області у складі команди «Надвірняночки» Суховій Ірину, ученицю 7-А класу та Драпчук Анну ученицю 6-В класу.

 
День захисника Вітчизни PDF Друк e-mail

 

13.10.2020р. учні 8-9 класів під керівництвом педагога-організатора Неспяк О.М. підготували відеоролик «Славою овіяні» до Дня захисника Вітчизни та 78-ріцниці створення УПА. Протягом тижня класні керівники провели уроки мужності та виховні години. Також здобувачі освіти мали змогу переглянути документальні фільми про захисників України.

 
Із любов’ю про вчителя PDF Друк e-mail

02.10 2020р. випусники Солотвинського НВК під керівництвом класних керівників Гуменяк Г.М. та Яричківської Н.М. підготували відеоролик «Поклін тобі , Учителю, доземний!» до Дня працівників освіти. Також вчителів привітали вихованці драматичного гуртка (керівник Венгрін Л.М.).


 
Всесвітній день прибирання – World Clean up Day PDF Друк e-mail

18.09-19.09 2020 р. в Солотвинському НВК керівники гуртків еколого-натуралістичного спрямування Неспяк О.М. (керівник гуртка «Учнівське лісництво»), Мартинець Л.Л. (керівник гуртка «Аматори рослинництва»), Паневник О.С. (керівник гуртка «Людина і світ») з метою формування національної культури чистоти та правильного поводження з відходами, створення сприятливих умов для розвитку волонтерської діяльності і самореалізації української молоді долучилися до проведення соціально-екологічної акції «Всесвітній день прибирання – World Clean up Day в Україні». Під час проведення акції обов’язковою вимогою було дотримання карантинних норм та правил техніки безпеки

 

 
Олімпійський урок 2020 PDF Друк e-mail

14.09.2020р. в Солотвинському НВК відбувся Олімпійський урок 2020 під керівництвом вчителів фізичної культури Дзвиняцької Н.Й. та Кріцака І.В. Здобувачі освіти ознайомилися з олімпійською символікою та досягненнями українських спортсменів. Також були проведенні вікторини знавців Олімпійських ігор, естафети та змагання з футболу. Під час проведення заходів обов’язковою вимогою було дотримання карантинних норм та правил техніки безпеки.


 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 20

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.