top
logo

На даний момент 6 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Веселий ярмарок PDF Друк e-mail

Веселий ярмарок

23 вересня 2013 року в НВК відбувся «Веселий ярмарок», на якому можна було придбати дари золотої осені, а також домашню випічку. Виручені кошти за рішенням учнівського парламенту будуть перераховані на лікування онкохворим дітям.

 
Щоденники 2013 PDF Друк e-mail

Щоденники Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей»

Цікавим став для учнів початок навчального року. Кожен з них отримав іменний щоденник з фотографією закладу та інших визначних місць. Також на сторінках щоденника розміщено історію селища Солотвин від виникнення (заснування) до наших днів.

 
Майстер клас вчителів світової літератури PDF Друк e-mail

 

Заняття творчої групи вчителів світової літератури Богородчанського району

18 грудня 2012 року на базі Солотвинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» був проведений майстер клас вчителів світової літератури та відбулося засідання учасників творчої майстерності на тему: «Мотиваційні технології в площині особистісно орієнтованого навчання». Вчителі відвідали відкриті уроки, які проводилися в 11 класі та ІІ курсі ліцею (вч. Шудрава О.В., Саїв Н.В.) Працювали на занятті «Розвиток професійно значущих рис вчителя світової літератури як шлях до успішної реалізації особистісно орієнтованого навчання» (вч. Л. Гавриш)

 
Вшанування жертв голодомору 32-33 років PDF Друк e-mail

26 листопада 2012 року на території Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» біля пам’ятника «Ангел і діти» відбулося народне віче на честь вшанування пам’яті жертв Голодомору 32-33 років: «Вони зірками стали, щоб ми їх пам’ятали». Захід організовано спільно з Солотвинським Будинком просвіти.

Вшанування жертв голодомору 32-33 років

 
Візит працівника служби цивільного захисту PDF Друк e-mail

Працівники служби цивільного захисту в Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей»

В рамках тижня протипожежної безпеки «Вогонь – друг, вогонь – ворог» 13 листопада 2012 року працівники служби цивільного захисту Богородчанського району ТУ МНС України в Івано-Франківській області в Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» провели бесіди з учнями про запобігання  дитячого травматизму невиробничого характеру та показові заняття працівників служби на випадок виникнення пожежі.

Цивільний захист

 
Гості з Закарпаття PDF Друк e-mail

Гості з Закарпаття

8 листопада 2012 року з дружнім візитом відвідали Солотвинський НВК «ЗОШ-ліцей» керівники навчальних закладів Виноградівського району Закарпатської області. Мета візиту - налагодження партнерських стосунків між освітянами Виноградівського району Закарпатської області та Богородчанського району Івано-Франківської області.

гості з Закарпаття

 
Урочиста лінійка до 70-ї річниці УПА PDF Друк e-mail

Урочиста лінійка до 70-ї річниці УПА

12 жовтня 2012 р. у Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» проводилася урочиста лінійка присвячена 70-ій річниці УПА. Відбувся вишкіл класних родин закладу, захід «Вони життя віддали Україні, щоб ніколи не вмерла Вона», виступ вчителя історії Білусяк С.М. та виступ учнівського президента Мар’яни Фесюк .

 
Гості із Польщі PDF Друк e-mail

Гості із Польщі

10 вересня 2012 року Солотвинський НВК «ЗОШ – ліцей» зустрічав гостей із гміни Щурово Маалопольського воєводства Польщі. Дирекщія НВК та керівники делегації домовились про співпрацю між гімназією гміни Щурово та Солотвинським НВК.

 
Заняття «Сервірування стола, культура поведінки в гостях... PDF Друк e-mail

19.04.2012 року на базі Солотвинського НВК «ЗОШ-ліцей» за участі БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» в рамках проекту «Мережа дитячих соціальних центрів для дітей трудових мігрантів» практичним психологом даного закладу Гавриш Л. М. проводилося заняття «Сервірування стола, культура поведінки в гостях, правила етикету».

Учні, які прибули з різних шкіл району, відпрацьовували навички правильної поведінки за столом та ознайомилися з правилами етикету.

 
Районний семінар вчителів фізики PDF Друк e-mail

Районний семінар вчителів фізики

5 квітня 2012 року на базі Солотвинського НВК «ЗОШ-ліцей» відбулося засідання районного постійно діючого семінару вчителів фізики на тему «Використання програмного педагогічного забезпечення в процесі вивчення фізики».

Учасники семінару відвідали уроки  на І і ІV курсах вчителів  Богославець М.О. та  Купчака В.М.;  побачили ППЗ уроків фізики, що використовується в навчальному закладі, яке продемонстрував  учитель фізики, директор НВК  Гуменяк М.М.

Заступник директора з НМР  Луцак Н.В. ознайомила всіх присутніх із програмою Національного проекту «Відкритий світ», яку апробовували вчителі закладу, що викладають в 7 класі.

Районний семінар вчителів фізики

 
« ПочатокПопередня21222324НаступнаКінець »

Сторінка 23 з 24

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.