top
logo

На даний момент 3 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail

Тиждень англійської мови

13 грудня 2016 року в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» в рамках Тижня англійської мови відбулася зустріч з людьми, які користуються англійською мовою в повсякденному житті, крім основної професії. На цю зустріч завітала Панченкова Світлана – перекладач, що створила приватний офіс і веде курси англійської мови в м. Яремче. Міщук Богдан – викладач ІФНТУНГ, крім викладання предмету читає лекції англійською мовою студентам-іноземцям.  Михайло Климків плавав на круїзних кораблях 25 років, вивчав англійську мову і користувався нею під час круїзів. Ольга Климків користувалась англійською мовою, працюючи офіціантом на кораблі, вихователем в англомовному дитячому садочку в Сербії. Проць Іванна працювала і проживала в Лондоні дев’ять років, мову вивчила безпосередньо від людей. Всі гості відмітили важливість знання англійської мови в сучасному світі та наголосили на можливості користування нею в Україні. Зустріч організували вчителі англійської мови та волонтер Корпусу Миру США Кейсі Бейлі.

 
ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ PDF Друк e-mail

ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ

25 листопада 2016 року у Солотвинському НВК відбулася посвята учнів 8- го класу у ліцеїсти.  Свято було сповнене різноманіттям барв, костюмів, пісень, танців, гумористичних сценок та героїв.  29 учнів чудово представили свої таланти. Довели, що вони гідні почесного звання «ліцеїст». З теплими словами привітання до школярів звернувся директор закладу Гуменяк М.М. Побажав ліцеїстам успіхів, легкого навчання та творчих здобутків. Велика подяка  класному керівнику І курсу ліцею Волочій О.П за підготовку даного дійства. Цей день надовго закарбується в пам’яті та серцях учнів, батьків  та вчителів. Щиро вітаємо дітей з посвятою у ліцеїсти і бажаємо всім, щоб роки навчання в ліцеї стали надійним фундаментом майбутнього життєвого успіху.

 
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛО! PDF Друк e-mail

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛО!

Осінній день 3 листопада 2016 року став хвилюючою подією для жителів смт. Солотвино. Солотвинський НВК відзначив радісне і знаменне свято у дружній шкільній родині - перший ювілей у житті навчального закладу. Школа багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкувала 10-річний ювілей відкриття нового приміщення. З цієї нагоди в школі організували святковий концерт. Привітати заклад із світлим днем зібралися гості з усього Богородчанського району: заступник голови районної ради Ігор Семків, заступник голови райдержадміністрації Василь Поштарюк , начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Дрогомирецький, голова ради директорів шкіл району Василь Свідрак, учні, батьки, депутати, громадські діячі, меценати, ветерани педагогічної праці, волонтери, воїни АТО.


.

 
Обласний семінар методистів районів PDF Друк e-mail

Обласний семінар методистів районів

20 жовтня 2016 року на базі Солотвинського НВК проведено обласний семінар методистів районів, відповідальних за викладання фізики та математики. Про освітній простір Богородчанщини учасників семінару інформував завідувач РМК Володимир Мельник; директор Солотвинського НВК Мирослав Гуменяк презентував заклад; методист РМК Руслана Мартинюк ознайомила присутніх з досвідом роботи вчителів фізики та математики району з питання «Використання сучасних технологій навчання для підвищення ефективності навчально-виховного процесу з фізики та математики». Досвідом роботи з даного питання поділилися вчителі фізики: Мирослав Гуменяк – Солотвинський НВК; Володимир Купчак – Солотвинський НВК; АретаТурчин – Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; вчителі математики: Лідія Білусяк – Манявський НВК; Лілія Дерев’янко - Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Олександра Сметанюк – Яблунська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 


 
Зустріч з ліквідатором ЧАЕС PDF Друк e-mail

Зустріч з ліквідатором ЧАЕС

26 квітня 2016 року виповнилося 30 років після вибуху на Чорнобильській АЕС. У цей трагічний день у Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» відбулася зустріч учнів з Гоголем Степаном Івановичем – ліквідатором чорнобильської трагедії. З болем в серці Степан Іванович згадував своє перебування у цій зоні. Багато цікавих фактів школярі дізналися від гостя про красу і природу даного регіону яку так безжально знищив вибух, були захоплені його мужністю і витривалістю, адже він, колишній афганець, не відмовився від участі у ліквідації. Наостанок пан Степан подарував закладу книгу «Ятрить серця Чорнобиля полин» в якій вміщені життєписи ліквідаторів. Учні подякували Степану Івановичу за розповідь та побажали міцного здоров’я та довгих років життя.

 
Під хрестом стою, Спасителю мій милий PDF Друк e-mail

Під хрестом стою, Спасителю мій милий

 

Під таким гаслом 20 квітня 2016 року в духовному куточку Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» відбулася екологічна Хресна дорога. Розпочав молитовне дійство запрошений отець Михайло Дзюль – референт бюро з питань екології УГКЦ. Чудовий спів, глибокий зміст розважань кожної стації, які підготували члени   Марійської дружини зворушили усіх присутніх, заставили задуматись про цінність життя, дарованого Богом, про ставлення до природи, її нещадного знищення, шкоду, яку кожен завдає навколишньому середовищу, часто забуваючи, що все живе, як і людина, є Божим створінням. Заходи, проведені цього дня в закладі не залишили байдужою жодну дитину. Віримо в те,  що вони і надалі сприятимуть духовному збагаченню та росту підростаючого покоління.


 
Вшановуємо патріотів PDF Друк e-mail

Вшановуємо патріотів

Герої не вмирають. Саме під цим девізом пройшли в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» заходи, які мали патріотичне спрямування, Так, 19 лютого 2016 року в закладі відбулася загальношкільна лінійка, присвячена вшануванню пам’яті герої Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (Листопад 2013року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократів, відстоюючи права  свободи людини, Європейське майбутнє України. В глибокій скорботі учні і вчителі схилили голови під час хвилини мовчання, вшановуючи відвагу, силу духу і стійкість героїв.
22 лютого 2016 року відбулася зустріч старшокласників з учасниками Майдану, воїнами АТО та ветеранами Афганської війни. Піснями та віршами учні вітали гостей. Згодом школярі змогли почути відповіді на хвилюючі їх питання. На завершення вихованці гуртка «Юні журналісти» взяли інтерв’ю в учасників заходу та подякували за цікаву зустріч.

 
Семінар в Солотвинському НВК PDF Друк e-mail

Семінар в Солотвинському НВК

24 листопада в Солотвинському НВК відбувся постійно діючий семінар керівників шкільних методоб’єднань класних керівників. Гостей, які прибули з усіх куточків нашого району, щиро зустріли та привітали учні, які розповіли про невтомну працю вихователів, класних керівників, побажали їм здоров’я, гарного настрою, приємного перебування в закладі. Гості відвідали виховні години  “Мій сонячний дім – моя Україна” у шостому класі (класний керівник Н.М.Яричківська) та “Що дала Україна світові” у восьмому класі (класний керівник Г.М.Крицька). На завершення учасники побували на виховному заході, де познайомились із творчістю поета-пісняра Н.Мартинця. Таку творчу зустріч під назвою “А що зуміли ми зробити для України кожен з нас” підготували випускники НВК (класний керівник Л.І.Сенчак).


 
Їм у віках судилося безсмертя PDF Друк e-mail

Їм у віках судилося безсмертя

На передодні Дня Гідності та Свободи у закладі відбувся виховний захід «Їм у віках судилося безсмертя», який розпочався поезією Н. Мартинця:

Віддаймо шану тим, кого нема,

Між нами зараз, в цю прекрасну мить.

Кого забрав Майдан, немов війна,

За ким серденько батьківське болить…

Учні 9-х класів декламували вірші про героїв, про долю України, про пам'ять тих, закликали всіх присутніх згадувати у своїх молитвах людей, які загинули у мирний час від куль снайперів. Вчитель музичного мистецтва Христина Гоцак та учениця 7-Б класу Андріана Оголоб’як  виконували патріотичні пісні «Сотні прізвищ», «Солдат», «Заспіваймо про Україну». Директор закладу Мирослав Гуменяк зачитав подяку та продемонстрував подарунок - портрет активіста Майдану Т. Прохаська, який напередодні разом з президентом НВК дев’ятикласницею Вікторією Богославець школа отримала від громадських організацій району «Майдан», «Волонтерський центр», «Самооборона за активну участь у волонтерській діяльності  та надану допомогу воїнам. Захід завершився піснею «Пливе кача».

 

 
Уклін, Тобі Учителю! PDF Друк e-mail

Уклін, Тобі Учителю!

02 жовтня в закладі відбувся святковий концерт до Дня вчителя. Учні, як молодших класів, так і випускники, щиро вітали своїх наставників мелодійними піснями, чудовими віршами.

Вихованці Венгрін Л.М. розповідали байки та веселі гуморески про шкільне життя, які викликали усмішку в кожного вчителя.

Директор Гуменяк М.М. привітав своїх колег та вручив подяку вчителю початкових класів Гуревич І.Д. за 50-літню педагогічну працю.

 

Отець Дмитро Фуфалько, що був присутній на святі поблагословив вчителів і побажав довгих років життя.


 
« ПочатокПопередня212223242526НаступнаКінець »

Сторінка 22 з 26

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.