top
logo

На даний момент 8 гостей на сайтіТиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» 07 жовтня 2013року працівники Державної служби надзвичайних ситуацій в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності розповідали учням про дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті. Також організовано виступи працівників підрозділу на тематичних уроках щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей, проведено різні конкурси, вікторини на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму.

 

Веселий ярмарок

23 вересня 2013 року в НВК відбувся «Веселий ярмарок», на якому можна було придбати дари золотої осені, а також домашню випічку. Виручені кошти за рішенням учнівського парламенту будуть перераховані на лікування онкохворим дітям.

 

Щоденники Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей»

Цікавим став для учнів початок навчального року. Кожен з них отримав іменний щоденник з фотографією закладу та інших визначних місць. Також на сторінках щоденника розміщено історію селища Солотвин від виникнення (заснування) до наших днів.

 

Ними гордиться школа

Рік випуску – 2013
Кількість випускників – 44
Кількість медалістів -11

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Білусяк Тетяна Ярославівна
Богославець Ольга Михайлівна
Іванків Лідія-Марія Віталіївна
Кофлюк Ірина Миколаївна
Купчак Мар’яна Михайлівна
Котляр Роксолана Ярославівна
Купчак Марта Богданівна
Сікора Ольга Миколаївна
Кріцак Світлана Любомирівна
Цьомко Аліна Ігорівна
Варварук Мар’яна-Іванна Романівна

Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Золота медаль
Срібна медаль

 

 

Заняття творчої групи вчителів світової літератури Богородчанського району

18 грудня 2012 року на базі Солотвинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» був проведений майстер клас вчителів світової літератури та відбулося засідання учасників творчої майстерності на тему: «Мотиваційні технології в площині особистісно орієнтованого навчання». Вчителі відвідали відкриті уроки, які проводилися в 11 класі та ІІ курсі ліцею (вч. Шудрава О.В., Саїв Н.В.) Працювали на занятті «Розвиток професійно значущих рис вчителя світової літератури як шлях до успішної реалізації особистісно орієнтованого навчання» (вч. Л. Гавриш)

 
« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 9

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.