top
logo

На даний момент 48 гостей на сайтіПрацівники служби цивільного захисту в Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей»

В рамках тижня протипожежної безпеки «Вогонь – друг, вогонь – ворог» 13 листопада 2012 року працівники служби цивільного захисту Богородчанського району ТУ МНС України в Івано-Франківській області в Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» провели бесіди з учнями про запобігання  дитячого травматизму невиробничого характеру та показові заняття працівників служби на випадок виникнення пожежі.

Цивільний захист

 

Гості з Закарпаття

8 листопада 2012 року з дружнім візитом відвідали Солотвинський НВК «ЗОШ-ліцей» керівники навчальних закладів Виноградівського району Закарпатської області. Мета візиту - налагодження партнерських стосунків між освітянами Виноградівського району Закарпатської області та Богородчанського району Івано-Франківської області.

гості з Закарпаття

 

Урочиста лінійка до 70-ї річниці УПА

12 жовтня 2012 р. у Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» проводилася урочиста лінійка присвячена 70-ій річниці УПА. Відбувся вишкіл класних родин закладу, захід «Вони життя віддали Україні, щоб ніколи не вмерла Вона», виступ вчителя історії Білусяк С.М. та виступ учнівського президента Мар’яни Фесюк .

 

Гості із Польщі

10 вересня 2012 року Солотвинський НВК «ЗОШ – ліцей» зустрічав гостей із гміни Щурово Маалопольського воєводства Польщі. Дирекщія НВК та керівники делегації домовились про співпрацю між гімназією гміни Щурово та Солотвинським НВК.

 

19.04.2012 року на базі Солотвинського НВК «ЗОШ-ліцей» за участі БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» в рамках проекту «Мережа дитячих соціальних центрів для дітей трудових мігрантів» практичним психологом даного закладу Гавриш Л. М. проводилося заняття «Сервірування стола, культура поведінки в гостях, правила етикету».

Учні, які прибули з різних шкіл району, відпрацьовували навички правильної поведінки за столом та ознайомилися з правилами етикету.

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 7

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.