top
logo

На даний момент 6 гостей на сайті

Щоденник
Загальнонаціональний тиждень безпеки дорожнього руху PDF Друк e-mail
Неділя, 29 травня 2022, 17:33

З 23.05.2022 р. по 29.05.2022 р. в Солотвинському ліцеї проводився Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними керівниками були проведені онлайн тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

 
День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу PDF Друк e-mail
Середа, 25 травня 2022, 18:37

Цього року виповнюється 78 років від початку депортації радянським режимом кримських татар із Криму.

18 травня 1944 року з півострова було відправлено перший ешелон кримських татар. Загалом депортовано близько 200 тисяч людей. Згадали жертв геноциду кримськотатарського народу і в Солотвинському ліцеї. Класні керівники провели з учнями онлайн години спілкування "Вигнання зі своєї землі"

 
День Героїв PDF Друк e-mail
Середа, 25 травня 2022, 18:31

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв на честь українських вояків — борців за волю України. Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди. З цієї нагоди класні керівники Солотвинського ліцею провели онлайн виховні години "Герої України – слава, гордість, міць країни!"

 
36 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк e-mail
Субота, 21 травня 2022, 08:07

26 квітня 2022 року виповнюється 36 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою.

Дуже важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих від Чорнобильської катастрофи пам’ятати цю сумну дату в нашій історії.

З цією метою учні 7-В класу (класний керівник Репчинська І.В.) провели онлайн виховну годину, присвячену цьому дню. Пам`ятаймо, що людське життя – безцінне, і будь-які експерименти та наукові впровадження перш за все мають бути безпечними для людства, для нашого майбутнього, для життя на планеті Земля.


 
Декада правового виховання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 лютого 2022, 21:35

У Солотвинському ліцеї з 07.02.22 по 18.02.22 проходила декада правового виховання. Класні керівники провели виховні години, лекторії для учнів " Мої права та обов'язки". Вчитель правознавства Крицька Г.М. разом з учнями 7- А класу підготували відеоролик " Знай свої права, дитино".


 

 
День єднання України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 лютого 2022, 21:31

16 лютого в Солотвинському ліцеї відбулося ряд заходів приурочених єдності українського народу. Урочиста лінійка, підняття державного прапору та навчально- тренувальні заняття з евакувації здобувачів освіти.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.