Щоденник
" Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" PDF Друк e-mail
Неділя, 17 березня 2024, 10:52

12-13 березня на базі Солотвинського ліцею проводився ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу. Наша команда посіла друге місце.

Уроки звитяги PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 березня 2024, 19:21

Солотвинського ліцею  завітав боєць 116 ОМБР, уродженець селища Солотвин, Михайло Буренко. Воїн ЗСУ поділився власними історіями, розповів про солдатські будні, про те як йшли в наступ і боронились, про дружбу між побратимами та відповів на питання старшокласників.

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 березня 2024, 19:19

29.02-01.03.2024р. на базі Раковецької гімназії проводився ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу. Команда хлопців нашого ліцею виборола перше місце. Вітаємо наших переможців.

Друга річниця незламності PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 лютого 2024, 18:10

24 лютого 2024 року минає два роки з того жахливого дня, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Цей час став випробуванням на міцність для нашого народу, але Збройні Сили України і прості українці, продемонстрували неймовірну відвагу, мужність та єднання. Учні 3-их класів (кл.керівники Оксана Борисюк та Ірина Пельц) підготували захід- пам'яті "Річниця незламності України". Не залишили байдужими пісні, які прозвучали у виконанні сестер Ірини та Богданни Суховій та тріо хлопців Максима Ясінського, Владислава Пельца, Романа Цьомко

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 лютого 2024, 18:07

Відбулися змагання з волейболу серед хлопців та дівчат в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Участь у конкурсі "Мова-наша зброя" PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 лютого 2024, 18:00

Учні Солотвинського ліцею Софія Портей та Ірина Суховій взяли участь у конкурсі до Міжнародного дня рідної мови, який організували відділ культури, туризму, національностей та релігій Солотвинської селищної ради, де виконали літературну композицію "Вірю" (керівник вчитель укр.мови та літератури Любов Сенчак).

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 27