Щоденник
День фізичної культури і спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 вересня 2021, 18:24

Однією з головних завдань сучасної школи –це виховання здорової дитини, саме тому 10.09.2021р. у Солотвинському ліцеї відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух». Мета - привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для здобувачів освіти під керівництвом вчителів початкових класів та вчителів фізичної культури Дзвиняцької Н.Й. та Кріцака І.В. були проведені уроки здоров’я, спортивні змагання з різних видів спорту, естафети та конкурси.

Звіт директора PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 травня 2021, 12:41

28.05. 2021р. у приміщенні Солотвинського ліцею відбувся звіт директора навчального закладу Мирослава Гуменяка перед громадськістю селища. Учні закладу перед початком заходу привітали всіх присутніх концертною програмою.

День вишиванки в Солотвинському ліцеї PDF Друк e-mail
Середа, 26 травня 2021, 21:15

З Україною в серці!

Протидія кібербулінгу в Солотвинському ліцеї PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 травня 2021, 14:56

Класні керівники Солотвинського ліцею в квітні-травні провели превентивні інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години «Не ведись – прояви свою стійкість в інтернеті» з метою запобігання насильства, булінгу, самогубств, для забезпечення стійкості здобувачів освіти до шкідливого контенту.

День пам'яті та примирення PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 травня 2021, 14:52

Щорічно 8 травня, в Україні відзначається День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Знагоди цієї дати учні ІІІ курсу ліцею(класний керівник Семків К.П.) підготували відеоролик «Перегортає пам'ять сторінки». Класні керівники провели виховні години «Урок звитяги», «Духовна єдність поколінь - минулих, сучасних і майбутніх». Працівники закладу та здобувачі освіти взяли участь у загальноселищному народному вічі та поклали квіти до братської могили.

Під полиновою зорею PDF Друк e-mail
Четвер, 06 травня 2021, 18:20

35 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Тривогою та болем наповнені звуки навколо – за нашу землю, яку зрошують смертоносні кислотні дощі, за оруєні хімічними відходами ріки, за небо з озоновими дірами, за вирубані ліси, за майбутнє життя. Та найболючішими нотками у цій симфонії горя звучать голоси Чорнобиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. У Солотвинському ліцеї, проведено загальношкільну лінійку «І біль , і пам'ять, і тривога» за участю учнів І курсу ліцею під керівництвом педагога – організатора (Неспяк О. М.). Класні керівники провели години мужності та пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія», «Полин- сльозою омивається душа», «Нехай у серці незгасне пам'ять», «Знаємо, пам’ятаємо». У шкільній бібліотеці діяла виставка «Чорнобиля гіркий полин на серце ліг незримо й тяжко». Також, був проведений конкурс малюнків та плакатів «Чорнобиль очима дітей». Переможцем конкурсу стала учениця 9 – А класу Прокопишин Ангеліна.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 14