Щоденник
День Соборності України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 січня 2020, 13:16

24.01.2020р. в Солотвинському НВК відбувся мистецький захід до Дня Соборності України «Пісенні крила української державності та соборності». Учні 1-4 класів співали колядки, щедрівки, пісні, прославляючи народженого Спасителя, просячи миру, цілісності та злагоди для України.

У гостях у казки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 січня 2020, 10:07

23.12.2019 р. учні 5-Б класу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Дяченко В.А. підготували інсценізацію казки на новий лад «Ріпка» для учнів 1-4 класів. Лунав дзвінкий спів, разом з казковими героями молодші школярі танцювали та веселилися.

У пошуках новорічного дива PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 грудня 2019, 11:02

18.12.2019р. в Солотвинському НВК чудове свято провели Дрогомирецька С.С. та Колінко Н. К. для учнів 1-Б класу.  Дія відбувалася в чарівному лісі, де звірята допомагали діткам знайти ялиночку для свята. За допомогою чарівної Зими та її помічниць – Зірочок та Господиньки дивовижна ялиночка була святково прибрана. Поглянути на таку красу завітав святий Миколай з солодкими подаруночками. Діти радо зустрічали святого Миколая піснями, віршами та театральними дійствами.

Засідання круглого столу «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство!» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 грудня 2019, 11:56

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Солотвинському НВК був проведений захід з учнями 6-А класу (кл. керівник Андрейчук Л.Р.) «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство!».  Під час заходу учні подорожували країною « Доброти», проспектом  «Толерантності» та вулицею «Побажань», де говорили добрі, ввічливі  слова один-одному також  розробили етичний кодекс класу, в якому немає місця насильству та зневаги, а панує мир, злагода та дружба.

Флешмоб «Ми проти куріння» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 грудня 2019, 13:53

04.12.2019р. в Солотвинському НВК  учні І курсу ліцею (кл.керівник  Кандюк Н.І.) провели флешмоб до Міжнародного дня відмови від куріння. Метою заходу було закликати учнівську молодь вести здоровий спосіб життя та інформування школярів про згубний вплив тютюну на здоров’я. Основне  гасло флешмобу «Ми – проти куріння! Ми – за здорове покоління!»

Добротою зігріваючи серця PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 грудня 2019, 10:40

03.12.19р. в Солотвинському НВК відбувся виховний захід «Добротою зігріваючи серця», підготувала педагог – організатор (О. Неспяк), присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями, який започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 3 грудня 1992 року.

Метою заходу було донести до сердець вихованців, що доброта і милосердя - це крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, яким потрібна допомога.

« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 9