На даний момент 1 гість на сайті

Школа самореалізації

МОДЕЛЬ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

Мета:

створити сприятливі умови для розвитку та самореалізації вчителя і учня в нових соціокультурних умовах.

КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ АСПЕКТ

Місія закладу освіти: Компетентний випускник – успішний громадянин України

Мета:

Завдання:

• Утвердити привабливий імідж навчального закладу
  • Виховати особистість школяра, здатну до саморозвитку та самореалізації
  • Формувати ключові та предметні компетентності, ціннісні орієнтації особистості школяра як громадянина і патріота України
  • Удосконалити систему роботи з обдарованими дітьми
  • Забезпечити умови для життєвого і професійного самовизначення, свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією
  • Упровадити проектно-інвестиційну модель управління інноваційним розвитком закладу
  • Реалізувати модель державно-громадського управління в умовах розвитку суспільства з ринковою економікою

Очікувані результати:

• Для учнів: забезпечення належного рівня якості загальної середньої освіти, формування готовності до самореалізації та свідомого вибору професії, створення умов для реалізації творчого потенціалу особистості школяра.
  • Для батьків: залучення до управління навчальним закладом, активна участь у шкільному житті своїх дітей.
  • Для вчителів: створення умов для саморегулювання професійної діяльності, самореалізації у професійній роботі, надання якісних освітніх послуг.
  • Для керівників: оптимізація управлінської діяльності, формування привабливого іміджу навчального закладу для учнів, батьків, спонсорів та меценатів, підвищення його конкурентоспроможності серед навчальних закладів Богородчанського району та Івано-Франківської області.

Концепція

«Школа самореалізації» реалізує на практиці концептуальну ідею формування привабливого іміджу навчального закладу, який забезпечить сприятливі умови для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу учнів і вчителів.

Повну інформацію по даній програмі можна одержати за контактаними даними вказаними тут: