ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ

25 листопада 2016 року у Солотвинському НВК відбулася посвята учнів 8- го класу у ліцеїсти.  Свято було сповнене різноманіттям барв, костюмів, пісень, танців, гумористичних сценок та героїв.  29 учнів чудово представили свої таланти. Довели, що вони гідні почесного звання «ліцеїст». З теплими словами привітання до школярів звернувся директор закладу Гуменяк М.М. Побажав ліцеїстам успіхів, легкого навчання та творчих здобутків. Велика подяка  класному керівнику І курсу ліцею Волочій О.П за підготовку даного дійства. Цей день надовго закарбується в пам’яті та серцях учнів, батьків  та вчителів. Щиро вітаємо дітей з посвятою у ліцеїсти і бажаємо всім, щоб роки навчання в ліцеї стали надійним фундаментом майбутнього життєвого успіху.