top
logo

На даний момент 6 гостей на сайті

Тиждень з протидії булінгу в Солотвинському ліцеї PDF Друк e-mail
Четвер, 28 березня 2024, 20:37

З 18 по 22 березня 2024р. в Солотвинському ліцеї проходив тиждень з протидії булінгу. У рамках тижня у нашому закладі психологічною службою ліцею були проведені просвітницько-профілактичні заходи, спрямовані на запобігання усіх проявів насилля та привернення уваги молоді до проблем булінгу.
Соціальний педагог ліцею Уляна Мельник  разом з учнями  6-Б класу та  11-х класів підготували та провели виховний захід для школярів середньої та старшої ланки на тему: «А люди різні (профілактика булінгу у шкільному середовищі)», на якому глядачі мали змогу побачити приклади  насилля та образ у шкільному середовищі, ознайомитися з видами покарання за дані правопорушення та навчитися поводити себе у ситуаціях булінгу.
Також протягом тижня соціальним педагогом У.М.  Мельник та практичним психологом Л. М. Гавриш було проведено бесіди та години спілкування з учнями 5-11 класів, де діти мали змогу переглянути навчальні відео про профілактику булінгу та насильства і обговорити правила поведінки в різних ситуаціях. Велику увагу на цих заняттях було відведено саме кібербулінгу, так як на даний час  сучасна молодь значну частину свого вільного часу проводить у віртуальному світі.

 

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.