Подорож мережею інтернет. Користь та небезпека PDF Друк e-mail
Середа, 25 жовтня 2023, 16:57

20.10.23р. класний керівник 9-В кл. Репчинська І.В. разом з учнями провели практичне заняття з елементами тренінгу "Подорож мережею інтернет. Користь та небезпека". Мета заняття поглибити, розширити та закріпити знання здобувачів освіти про небезпеки, що чекають на кожного, хто подорожує мережею Інтернет; формувати вміння учнів можливими способами забезпечити собі безпечну роботу в мережі Інтернет; аналізувати інформацію та критичне сприймання інформації, що розміщена на просторах Інтернету; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; розвивати логіку, кмітливість, уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять; розвивати в учнів уміння відфільтровувати з інформації тільки корисну; виховувати культуру спілкування в Інтернет-просторі.