![top](/templates/themza_j15_07/images/blue/top.png)
Всеукраїнська акція «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 05 грудня 2022, 20:41 | |||
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Учні 9-А класу (кл.керівник Андрейчук Л.Р.) підготували флешмоб "Ми проти насильства". Здобувачі освіти закликали бути толерантними, поважати один до одного, наповнювати свої серця любов'ю.
|
![bottom](/templates/themza_j15_07/images/blue/bottom.png)