![top](/templates/themza_j15_07/images/blue/top.png)
80- та річниця УПА |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 18 жовтня 2022, 10:57 | |||
В понеділок 17.10.22р. в Солотвинському ліцеї відбулася тематична лінійка (підготувала педагог-організатор Оксана Неспяк) приурочена 80- річниці УПА та Дню захисника та захисниці України "Героїв Україна пам'ятає". Учні намалювали малюнки, які будуть передані воїнам, що захищають територіальну цілісність України, класні керівники провели години спілкування, а також відбувся флешмоб за мир.
|
![bottom](/templates/themza_j15_07/images/blue/bottom.png)