80-ті роковини трагедії в Бабиному Яру PDF Друк e-mail
Середа, 29 вересня 2021, 19:55

Впродовж останнього тижня вересня 2021року в Солотвинському ліцеї були відзначені 80-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту - масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках. Класні керівники 5-11 класів провели уроки пам’яті “80 років пам’яті: забуттю не підлягає”, бібліотекар організувала шкільну виставку «Пам'ять у наших серцях», також були проведені конкурси творчих робіт учнів «Трагедія в Бабиному Яру» та перегляд відеофільмів. Під керівництвом вчителя історії Білусяк С.М. відбувся виховний захід «Бабин Яр: історія, пам'ять і сучасний світ» для учнів 10-11 кл. Здобувачі освіти та вчителі 29 вересня поставили квіти біля пам’ятника «Менора», що знаходиться у нашому селищі. Пам'ять про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні, є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.