ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2023 РОКУ

У 2023 році абітурієнти вступатимуть до вишів за результатами національного мультипредметного тесту. Він передбачає складання двох обов'язкових предметів та одного на вибір.

Тестування відбудеться у дві сесії. У 2023 році відбудеться основна та додаткова сесії НМТ.

Важливо НМТ та вступна кампанія 2023: все, що мають знати абітурієнти

Календар проведення НМТ-2023: основні дати

Основна сесія НМТ відбудеться протягом 5 червня – 23 червня. Додаткова – протягом 11 – 24 липня.

Інші важливі дати вступної кампанії у 2023 році

• Протягом 3 квітня – 3 травня триватиме реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ;
  • до 7 травня зареєстровані учасники й учасниці матимуть змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому хочуть складати НМТ), пише НУШ;
  • з 5 до 12 червня – додатковий період, під час якого зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації або які реєструвалися в основний період, але їм відмовили в реєстрації для участі;
  • не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде вказано дату, час і місце проведення НМТ;
  • учасники й учасниці додаткової сесії НМТ дізнаються про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарні дні до проведення додаткової сесії НМТ;
  • до 28 червня на персональних сторінках учасників і учасниць розмістять інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100 – 200 балів.
  • Результати додаткової сесії з'являться до 29 липня.

Часто підготовка до вступної кампанії супроводжується стресом. Впоратися з ним допоможуть в Optima Academy на курсах підготовки до ЗНО та НМТ. Індивідуальний підхід, акцент на необхідних предметах, систематизація навчання та заповнення прогалин у знаннях – все, щоб абітурієнт був цілком впевнений у своїх знаннях.

Календар НМТ-2023 / МОН

Вступна кампанія – 2023: коротко

• НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов'язкові – українська мова, математика – та один предмет на вибір – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
  • На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.
  • У МОН запланували дві сесії НМТ – 2023: основну і додаткову.
  • Основна відбудеться у червні, додаткова – у червні – липні. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної.
  • Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
  • Реєстрація на НМТ – 2023 відбудеться у квітні.
  • Підтвердження участі у тесті та остаточний вибір місця проходження НМТ запланували на травень.
  • Вступна кампанія у виші запланована на липень – серпень.

Спеціалізована онлайн-школа математики MATHEMA запрошує на безкоштовний курс із математики - рекомендує МОН

Онлайн-школа математики MATHEMA розпочала безкоштовний онлайн-курс підготовки до НМТ з математики.

Учителі школи викладають програму з математики (підготовка до НМТ) для всіх охочих. Навчання безкоштовне.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті проєкту.

Уроки проходитимуть наживо. Учні можуть спілкуватися з учителем у коментарях. Заняття будуть у записі на https://www.youtube.com/channel/UChh7zusruCTTLy5vYe_Stow.

Після кожного уроку відвідувачі отримуватимуть домашні завдання.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.

.

учителів, представників адміністрації ЗЗСО

батьків учнів та осіб, які їх замінюють

.