МОЛОДІЖНА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІД»

ГАСЛО «РОДУ»
«Роде наш красний
Роде наш прекрасний
Не цурайтеся, приставайтеся».

Дата створення учнівської організації «Рід» - вересень 2009р.
СТАТУТ УЧНІВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РІД» ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Основне завдання і мета учнівської організації «Рід»

• виховувати в учнів любов до свого народу, Вітчизни, мови, родини, друзів, ровесників;
  • учнівська організація «Рід» - добровільне товариство, яке здійснює свою діяльність згідно із положенням;
  • учнівська організація «Рід» заперечує і не дозволяє пропаганду війни, насильства, міжнаціональну і міжрегіональну ворожнечу;
  • Учнівська організація «Рід» підтримує зв’язки та взаємодіє з іншими учнівськими організаціями і товариствами, як на Україні, так і за її межами;
  • Учнівська організація «Рід» працює в тісному зв’язку з батьками учнів та педагогічним колективом.
  • Членство учнівської організації «Рід»
    членами «Роду» є учні 2-11 класів

Правила членів «Роду»

1. Рости і виховуйся свідомим громадянином України, гордися, що ти Українець.
  2. Поважай і люби свій український народ, свою землю, мову, історію, культуру свого народу, своїх батьків.
  3. Дорожи честю національної символіки, знай гімн України, зразково його виконуй.
  4. Шануй пам'ять своїх батьків, своїх предків і тих, хто загинув у боротьбі за волю та незалежність України.
  5. Вивчай історію свого народу, підтримуй українські звичаї і традиції своєю участю в них.
  6. Виховуй себе ввічливим, культурним, розумним, сильним, відважним, загартованим.
  7. Люби своїх батьків, братів, сестер, поважай старших, будь другом для менших, заступайся за молодшого.
  8. Гідно і культурно поводься в громадських місцях, на вулиці, в гурті своїх ровесників, у школі, в класі.
  9. Не забувай, що ти представник Української нації, поважай культуру, звичаї інших народів.

ДІЯЛЬНІСТЬ «РОДУ»

1. Історія України;
  2. Історія родини;
  3. Історія рідного краю;
  4. Проведення пошукових акцій;
  5. Проведення екологічних акцій;
  6. Проведення акцій милосердя;
  7. Фольклор та етнографія;
  8. Спортивно-оздоровча робота;
  9. Туристсько-краєзнавча робота

Обов'язки членів учнівської організації „ Рід"

1. Визнавати положення і статут учнівської організації „ Рід" та дотримуватися його.
  2. Брати активну участь у вишколах „ Роду".
  3. Брати активну участь у роботі класної родини.
  4. Погоджувати свої дії з радою школи.
  5. Проявляти повагу до вчителів і інших працівників школи, підкорятися вказівкам і розпорядженням Ради старійшин, учителів, а також рішенням класного колективу.
  6. Спірні питання вирішувати згідно з Положенням “РОДУ”.