На даний момент 1 гість на сайті

Щоденник
Героїв Україна пам’ятає PDF Друк e-mail
Четвер, 14 жовтня 2021, 19:57

З метою гідного вшанування пам’яті та героїчних вчинків тих, що берегли та захищають кордони нашої держави, відродження національних традицій, національно-патріотичного виховання сучасного покоління 13.10.21р. в Солотвинському ліцеї відбулася тематична лінійка «Героїв Україна пам’ятає», приурочена 79 річниці УПА, Дню захисника України та Покрові Пресвятої Богородиці. Захід підготувала педагог- організатор (Оксана Неспяк) з учнями 9-10 класів.

Уклін тобі, Учителю, доземний! PDF Друк e-mail
Неділя, 03 жовтня 2021, 08:03

01.10.21 в Солотвинському ліцеї відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти " Уклін тобі, Учителю, доземний!" Випускники ліцею під керівництвом класних керівників (Семків К.П. та Паневник О.С.) вітали своїх наставників піснями, дотепними жартами та поезіями. Також виступили зі сценкою "Перерва" вихованці театрального гуртка (керівник Венгрін Л.М.)

80-ті роковини трагедії в Бабиному Яру PDF Друк e-mail
Середа, 29 вересня 2021, 19:55

Впродовж останнього тижня вересня 2021року в Солотвинському ліцеї були відзначені 80-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту - масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках. Класні керівники 5-11 класів провели уроки пам’яті “80 років пам’яті: забуттю не підлягає”, бібліотекар організувала шкільну виставку «Пам'ять у наших серцях», також були проведені конкурси творчих робіт учнів «Трагедія в Бабиному Яру» та перегляд відеофільмів. Під керівництвом вчителя історії Білусяк С.М. відбувся виховний захід «Бабин Яр: історія, пам'ять і сучасний світ» для учнів 10-11 кл. Здобувачі освіти та вчителі 29 вересня поставили квіти біля пам’ятника «Менора», що знаходиться у нашому селищі. Пам'ять про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні, є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

День фізичної культури і спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 вересня 2021, 18:24

Однією з головних завдань сучасної школи –це виховання здорової дитини, саме тому 10.09.2021р. у Солотвинському ліцеї відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух». Мета - привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для здобувачів освіти під керівництвом вчителів початкових класів та вчителів фізичної культури Дзвиняцької Н.Й. та Кріцака І.В. були проведені уроки здоров’я, спортивні змагання з різних видів спорту, естафети та конкурси.

Звіт директора PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 травня 2021, 12:41

28.05. 2021р. у приміщенні Солотвинського ліцею відбувся звіт директора навчального закладу Мирослава Гуменяка перед громадськістю селища. Учні закладу перед початком заходу привітали всіх присутніх концертною програмою.

День вишиванки в Солотвинському ліцеї PDF Друк e-mail
Середа, 26 травня 2021, 21:15