top
logo

На даний момент 7 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Свято колядок PDF Друк e-mail

24.12.18р. у Солотвинському  НВК відбулося свято колядок та щедрівок, в якому взяли участь учні 2-4-их класів. Перед народженням Спасителя, діти принесли Ісусові дари – свої колядки, щедрівки та віншування. Український стрій, щирий дитячий сміх доповнили святкову атмосферу заходу.

 
«Витівки царівни Зими» PDF Друк e-mail

18 грудня 2018року у 2-А класі, що навчається за програмою НПП «Інтелект України» (класний керівник Пельц І.М.), відбулась інтелектуально-розважальна гра «Витівки царівни Зими». Розгадували загадки, плутанки, презентували зимові свята і звичаї у віршах та піснях учні трьох команд: «Ангеликів», «Сніговичків» та «Новорічок».  За виконані завдання у 7 конкурсах кожна з команд отримували від Зими прикраси на свої ялиночки, які створювали святкову атмосферу для всіх присутніх. У кінці гри Зима пригостила учасників смаколиками від Миколая і оголосила, що перемогла дружба, адже всі команди проявили кмітливість, пісенність і креативність.


 
Чудо творить Миколай PDF Друк e-mail

18.12.18р. святий Миколай завітав до учнів 1-их класів Солотвинського НВК. Діти, під керівництвом Приймак Л.С. та Купчак К.В., радо зустрічали святого Миколая піснями, віршами та театральними дійствами.


 
Пернатих не залишимо в біді PDF Друк e-mail

З метою проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни своєї місцевості, розвитку гуманного ставлення до птахів та мотивації щодо їх охорони 17.12.18р. учні 6-7-их класів разом з вчителем біології Дяченко В.А. долучилися  до проведення природоохоронної акції «Допоможемо пернатим». Школярі виготовили годівнички та розвішали їх у селищному парку та на території навчального закладу. Протягом зимового періоду школярі будуть активно підгодовувати пернатих та вести облік їх чисельності та видового складу.

 
Всеукраїнський тиждень права PDF Друк e-mail

Всеукраїнський  тиждень права у Солотвинському НВК проводився з 10.12.18р. по 14.12.18р. Розпочався загальношкільною  лінійкою «Конституція України – основний Закон нашого життя», протягом тижня класні керівники провели години спілкування, лекції, бесіди, відверті розмови, зустрічі, правові конкурси, ігри, змагання на правову тематику.  14.12.18р.  відбувся правовий десант «Право і закон у вашому житті», який підготували учні ІV курсу ліцею разом з класним керівником, вчителем правознавства Крицькою Г.М.

 
СНІД – провісник горя і біди PDF Друк e-mail

З 03.12.18р. по 07.12.18р. у Солотвинському НВК проходив тиждень боротьби зі СНІДом. Розпочався лінійкою «Скажемо СНІДу - ні», яку підготували учні ІІ курсу ліцею разом з заступником директора з виховної роботи Дяченко В.А. Школярі ознайомили всіх присутніх з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу, закликали вести  здоровий спосіб життя та бути обережними. Протягом тижня класні керівники провели тематичні виховні години «Подбай про своє здоров’я сам», а учні виготовили стінгазети «Знати, щоб жити».


 
Семінар – практикум вчителів фізики району PDF Друк e-mail

29.11.18 р.  на базі Солотвинського НВК «ЗОШ-ліцей» відбувся семінар-практикум «Використання цифрових освітніх технологій у сучасному навчально-виховному процесі». Вчителі фізики даної школи, які отримали цифрові вимірювальні комплекси  «Einstein», ознайомили присутніх з новим поколінням природничо-наукових лабораторій, продемонстрували процес їх роботи та практичне застосування на уроках. Наприкінці навчального блоку учасники та спікер разом провели кілька показових експериментів, проаналізувавши доцільність використанні міні-лабораторій в освітньому процесі. Було визнано, що дана форма роботи економить час на уроках,  що дозволяє більшу його частину витрачати на аналіз результатів.

 
Засідання Школи молодого вчителя PDF Друк e-mail

З метою практичного використання методів та прийомів технології особистісно орієнтованого навчання для здійснення індивідуального та диференційованого підходів до учнів при вивченні математики в Солотвинському НВК 29.11.2018р. відбулося засідання Школи молодого вчителя математики «Здійснення індивідуального та диференційованого підходу до учнів при вивченні математики».


 
Наша біль і пам’ять PDF Друк e-mail

26.11.18р. в Солотвинському НВК відбулася лінійка-реквієм, приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Минуле стукає у наші серця», яку підготували учні 6-А класу (класний керівник Дзвиняцька Н.Й.).  Школярі розповіли про масштабну жорстокість з якою винищували український народ, запалили свічки скорботи, вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною  мовчання. 
День Гідності і Свободи PDF Друк e-mail

З метою формування у школярів ціннісного ставлення до держави, європейського вибору українців, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, увіковічення пам’яті про подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в Солотвинському НВК 21.11.18р відбувся  виховний захід «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій». Провели його учні 8-А класу (класний керівник Паневник О.С.). Хвилиною мовчання та молитвою вшановували пам'ять Героїв.


 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.