top
logo

На даний момент 27 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Таланти рідної школи PDF Друк e-mail

Таланти рідної школи

Напередодні нового року у Солотвинському НВК “ЗОШ-ліцей” відбулося чудове свято “Школа має таланти”, в якому взяли участь учні 5-11 класів. Захід був проведений з метою підтримки талановитої учнівської молоді, сприянні її творчої самореалізації, розвитку культури серед юного покоління та художньо-естетичних смаків. Талановиті учні проявили себе у наступних номінаціях: “Вокал“, “Хореографія“, “Гра на музичних інструментах“, “Авторський вірш“, “Золоті руки“. Звучали чудові пісні, авторські вірші, учні танцювали та грали на музичних інструментах. Серед школярів є багато юних художників та різьбарів, вони також представили  свої роботи. Кожен учасник шоу отримав подарунок. Висловлюємо щиру подяку голові селищної ради Наталії Тютюнник та підприємцям, які посприяли у придбанні призів. А також щиро вдячні Оксані та Василю Монастирецьким за посильну допомогу у оформленні шкільних приміщень.

 
Семінар творчої групи учителів англійської мови району PDF Друк e-mail

Семінар творчої групи учителів англійської мови району

На базі Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» відбувся семінар творчої групи вчителів англійської мови району на тему: «Впровадження в практику роботи ефективних методичних інновацій  для формування комунікативної компетентності учнів». Учасники семінару познайомилися з волонтером Корпусу Миру США Кейсі Бейлі, яка працює   у нашому закладі з червня 2016 року. Практичну презентацію новітніх інноваційних технологій продемонстрували на занятті гуртка з англійської мови в 6-А класі волонтером Кейсі Бейлі та вчитель англійської мови Анна  Купчак .


 
Відкриття погруддя Т.Г.Шевченка PDF Друк e-mail

Відкриття погруддя Т.Г.Шевченка  в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей»

9 березня, в день народження поета, було урочисто відкрито погруддя Тараса Григоровича, створене Богданом Мазуром, лауреатом Шевченківської премії, заслуженим скульптором України, яке стало неабиякою окрасою закладу.  Постамент освятив парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Віталій Луцак. Даний витвір мистецтва НВК подарували жителі селища Василь Купчак і Сергій Гут. Ми висловлюємо щиру вдячність меценатам за такий чудовий подарунок.


 
Семінар вчителів основ християнської етики PDF Друк e-mail

Семінар вчителів основ християнської етики

21 грудня у Солотвинському НВК відбувся постійно діючий семінар вчителів основ християнської етики. Тема семінару: "Формування духовності учнів в контексті трансформації сучасного українського соціуму на уроках основ християнської етики".Гоголь Л.В. провела урок в ІІІ курсі ліцею (10 клас) "Батьки і діти. Обов'язки членів християнської родини" та разом з педагогом організатором Неспяк О.М. - виховний захід "Хочеш зростати духовно - навчися любити Христа". О. Іван Гоголь, кандидат богословських наук, парох храму Святого Миколая УГКЦ с.Глибівка розповів про необхідність формування духовності людини і суспільства в цілому. 
Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail

Тиждень англійської мови

13 грудня 2016 року в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» в рамках Тижня англійської мови відбулася зустріч з людьми, які користуються англійською мовою в повсякденному житті, крім основної професії. На цю зустріч завітала Панченкова Світлана – перекладач, що створила приватний офіс і веде курси англійської мови в м. Яремче. Міщук Богдан – викладач ІФНТУНГ, крім викладання предмету читає лекції англійською мовою студентам-іноземцям.  Михайло Климків плавав на круїзних кораблях 25 років, вивчав англійську мову і користувався нею під час круїзів. Ольга Климків користувалась англійською мовою, працюючи офіціантом на кораблі, вихователем в англомовному дитячому садочку в Сербії. Проць Іванна працювала і проживала в Лондоні дев’ять років, мову вивчила безпосередньо від людей. Всі гості відмітили важливість знання англійської мови в сучасному світі та наголосили на можливості користування нею в Україні. Зустріч організували вчителі англійської мови та волонтер Корпусу Миру США Кейсі Бейлі.

 
ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ PDF Друк e-mail

ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ

25 листопада 2016 року у Солотвинському НВК відбулася посвята учнів 8- го класу у ліцеїсти.  Свято було сповнене різноманіттям барв, костюмів, пісень, танців, гумористичних сценок та героїв.  29 учнів чудово представили свої таланти. Довели, що вони гідні почесного звання «ліцеїст». З теплими словами привітання до школярів звернувся директор закладу Гуменяк М.М. Побажав ліцеїстам успіхів, легкого навчання та творчих здобутків. Велика подяка  класному керівнику І курсу ліцею Волочій О.П за підготовку даного дійства. Цей день надовго закарбується в пам’яті та серцях учнів, батьків  та вчителів. Щиро вітаємо дітей з посвятою у ліцеїсти і бажаємо всім, щоб роки навчання в ліцеї стали надійним фундаментом майбутнього життєвого успіху.

 
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛО! PDF Друк e-mail

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛО!

Осінній день 3 листопада 2016 року став хвилюючою подією для жителів смт. Солотвино. Солотвинський НВК відзначив радісне і знаменне свято у дружній шкільній родині - перший ювілей у житті навчального закладу. Школа багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкувала 10-річний ювілей відкриття нового приміщення. З цієї нагоди в школі організували святковий концерт. Привітати заклад із світлим днем зібралися гості з усього Богородчанського району: заступник голови районної ради Ігор Семків, заступник голови райдержадміністрації Василь Поштарюк , начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Дрогомирецький, голова ради директорів шкіл району Василь Свідрак, учні, батьки, депутати, громадські діячі, меценати, ветерани педагогічної праці, волонтери, воїни АТО.


.

 
Обласний семінар методистів районів PDF Друк e-mail

Обласний семінар методистів районів

20 жовтня 2016 року на базі Солотвинського НВК проведено обласний семінар методистів районів, відповідальних за викладання фізики та математики. Про освітній простір Богородчанщини учасників семінару інформував завідувач РМК Володимир Мельник; директор Солотвинського НВК Мирослав Гуменяк презентував заклад; методист РМК Руслана Мартинюк ознайомила присутніх з досвідом роботи вчителів фізики та математики району з питання «Використання сучасних технологій навчання для підвищення ефективності навчально-виховного процесу з фізики та математики». Досвідом роботи з даного питання поділилися вчителі фізики: Мирослав Гуменяк – Солотвинський НВК; Володимир Купчак – Солотвинський НВК; АретаТурчин – Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; вчителі математики: Лідія Білусяк – Манявський НВК; Лілія Дерев’янко - Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Олександра Сметанюк – Яблунська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 


 
Зустріч з ліквідатором ЧАЕС PDF Друк e-mail

Зустріч з ліквідатором ЧАЕС

26 квітня 2016 року виповнилося 30 років після вибуху на Чорнобильській АЕС. У цей трагічний день у Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» відбулася зустріч учнів з Гоголем Степаном Івановичем – ліквідатором чорнобильської трагедії. З болем в серці Степан Іванович згадував своє перебування у цій зоні. Багато цікавих фактів школярі дізналися від гостя про красу і природу даного регіону яку так безжально знищив вибух, були захоплені його мужністю і витривалістю, адже він, колишній афганець, не відмовився від участі у ліквідації. Наостанок пан Степан подарував закладу книгу «Ятрить серця Чорнобиля полин» в якій вміщені життєписи ліквідаторів. Учні подякували Степану Івановичу за розповідь та побажали міцного здоров’я та довгих років життя.

 
Під хрестом стою, Спасителю мій милий PDF Друк e-mail

Під хрестом стою, Спасителю мій милий

 

Під таким гаслом 20 квітня 2016 року в духовному куточку Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» відбулася екологічна Хресна дорога. Розпочав молитовне дійство запрошений отець Михайло Дзюль – референт бюро з питань екології УГКЦ. Чудовий спів, глибокий зміст розважань кожної стації, які підготували члени   Марійської дружини зворушили усіх присутніх, заставили задуматись про цінність життя, дарованого Богом, про ставлення до природи, її нещадного знищення, шкоду, яку кожен завдає навколишньому середовищу, часто забуваючи, що все живе, як і людина, є Божим створінням. Заходи, проведені цього дня в закладі не залишили байдужою жодну дитину. Віримо в те,  що вони і надалі сприятимуть духовному збагаченню та росту підростаючого покоління.


 
« ПочатокПопередня11121314151617НаступнаКінець »

Сторінка 12 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.