top
logo

На даний момент 25 гостей на сайті

Останні новини Солотвинської школи-ліцею
Ми – діти світу PDF Друк e-mail

Саме під такою назвою 21 вересня 2018 року у Солотвинському НВК відбулася загальношкільна лінійка, присвячена Міжнародному дню миру. Школярі мали змогу ознайомитися з історією започаткування свята,  його символікою, продекламували твори поетів, присвячені проблемі миру у світі. Завершився захід читанням молитви миру і танком з голубами, яких символічно учні 7-А класу (класний керівник  Дерев’янко М.Д.) випустили в небо.

 
День здоров’я PDF Друк e-mail

14 вересня у Солотвинському НВК відбувся День фізичної культури і спорту під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух». Учні закладу брали активну участь у різних спортивних змаганнях і естафетах.

 

 
Духовне життя школярів PDF Друк e-mail

Духовне життя солотвинських учнів стало різноманітнішим. У НВК двічі на місяць по вівторках отці Віталій Луцак та Дмитро Фуфалько відправляють молебень до Пресвятої Богородиці у духовному куточку закладу та проводять  релігійні навчання для школярів. Педагогічний та учнівський колективи дуже задоволені таким дійством.


 

 
Перший дзвоник PDF Друк e-mail

3 вересня у Солотвинському НВК відбулося свято першого дзвоника «Шкільного дзвоника наспіви». Навчальний рік розпочався уроком національно-патріотичного виховання «Під синьо-жовтим прапором свободи зєднаєм весь великий нарід свій».

 
День пам’яті героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail

День пам’яті героїв Небесної Сотні

«У нашій пам’яті вони назавжди залишились». Такими словами розпочали тематичну лінійку учні І курсу ліцею (класний керівник Гуменяк Г.М.). ЇЇ метою було вшанувати героїв Небесної Сотні, виховувати в учнів патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.  Для оформлення заходу були використані вишитий рушник, запалена свічка, ікона Божої матері та троянди, оперезані чорною стрічкою.

 
Стрітення – свято зустрічі весни PDF Друк e-mail

Стрітення – свято зустрічі весни

Учні 8-А класу (класний керівник Яричківська Н.М.) підготували виступ про свято, що завершує зимовий цикл народних обрядів – Стрітення, яке відзначають на 40-й день після Різдва. Прозвучали цікаві звичаї і прикмети, які спостерігають люди у цей день.


 
Всесвітній день боротьби проти раку PDF Друк e-mail

Всесвітній день боротьби проти раку

05.02.18р.  учні 7-А класу (класний керівник Паневник О.С.) підготували виступ про онкологічні захворювання, вказали причини їх виникнення, навели статистичні дані. Мета тематичної загальношкільної лінійки до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями – підвищити обізнаність учнів про небезпеку раку, методи профілактики і раннього виявлення цього захворювання.

.

 
В. Чорновіл – патріот української землі PDF Друк e-mail

В. Чорновіл – патріот української землі

Учні 7-Б класу (класний керівник Семків К.П.) провели лінійку до 80-річчя від дня народження В. Чорновола «Пам’ятаємо, любимо, шануємо». З метою патріотичного виховання учні ознайомили всіх присутніх з життєвим шляхом великого патріота, який жив, творив, страждав за Україну не на словах, а на ділі.

 
День пам’яті героїв Крут PDF Друк e-mail

День пам’яті героїв Крут

 

29 січня у закладі відбулася загальношкільна тематична лінійка «Над Крутами - круки». Підготувала захід Білусяк С.М. (класний керівник 9-А класу). Дев’ятикласники наголосили, що ще 100 років тому в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої Крути. Вічна пам'ять нашим героям, вічна їм слава і доземний уклін.

 
День Соборності України PDF Друк e-mail

День Соборності України

22 січня у Солотвинському НВК «ЗОШ-ліцей» відбулася загальношкільна лінійка «Пишаємося тим, що ми сини і доньки України». Метою якої було виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, поваги до минувшини та сьогодення України. Підготувала лінійку педагог-організатор Неспяк О.М.


 

 

 
« ПочатокПопередня11121314151617НаступнаКінець »

Сторінка 11 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.