top
logo

На даний момент 4 гостей на сайті

Щоденник
Всесвітній день боротьби проти раку PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 лютого 2022, 19:58

Щорічно 4 лютого за ініціативою «Міжнародного союзу проти раку» відзначають Всесвітній день боротьби проти раку. Його метою є підвищення обізнаності людей про рак, як одного з найбільш важких захворювань сучасності, а також привернення уваги громадськості до його запобігання, виявлення та лікування. Учні 7-Б класу ( кл. керівник Дяченко В.А.) підготували відеоролик "Ми за здоровий спосіб життя", де розповіли про основні причини виникнення онкологічних захворювань та правила їх запобігання.


 

 
День пам'яті героїв Крут PDF Друк e-mail
Четвер, 03 лютого 2022, 19:49

29 січня Україна відзначає річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Педагог- організатор Оксана Неспяк разом з президентом ліцею Яною Станчук та Софією Саїв підготували відеоролик " Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути".


 
День Соборності України PDF Друк e-mail
Четвер, 03 лютого 2022, 19:46

Це свято щорічно відзначається 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Учні ІІ курсу ліцею ( кл. керівник Гуменяк О.М.) підготували відеоролик "Соборність і злагода - умови процвітання України"

Свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.


 
Педагогічна рада PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 січня 2022, 20:45

10.01.22р. у Солотвинському ліцеї відбулося засідання педогогічної ради "Формування у здобувачів освіти рис громадян Української держави, розвиненої духовності, моральної, художньої естетичної культури в умовах НУШ.


 
Всесвітній День боротьби зі СНІДом PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 грудня 2021, 21:14

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи у Солотвинському ліцеї. Заступник директора з виховної роботи, вчитель біології Дяченко В.А. провела для старшокласників інформаційно-просвітницький захід «Знати, щоб жити», під час якого здобувачі освіти розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ СНІДу. У ліцеї також було оформлено виставку плакатів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання.


 
День пам’яті жертв Голодомору PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 листопада 2021, 20:28

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у Солотвинському ліцеї до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», проведені позакласні заходи, години пам’яті та скорботи «Голод 32-33 – біль душі і пам’ять серця». Учні 7-Б класу (кл.керівник Дяченко В.А.) підготували відеоролик «Схилімо голови в скорботі» на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору. Також 27 листопада о 16.00. працівники закладу та здобувачі освіти разом з своїми батьками взяли участь в Всеукраїнській акції «Запали свічку».


 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 17

bottom

Створено Joomla!. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.