В Солотвинському НВК продовжує стартувати Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». Серед лідерів конкурсів поки-що приємно було почути кращих ліцеїстів на годині спілкування «Нехай за нас наше діло говорить».

В честь 100-річчя з дня народження В.Сухомлинського – великого педагога і письменника, проводились родинні читання в шкільній бібліотеці. Бібліотекар (Н.М. Лазорук) читала дітям 1 класу оповідання «Який слід повинна лишити людина на Землі?». Читання продовжувались і вдома, в родинному колі.

Батьки учнів перших класів з великим задоволенням приєднались до читань, тому що твори В.Сухомлинського, прочитані дітям, допоможуть стати чуйнішими, розумнішими, добрими, а батькам – краще зрозуміти складність і важливість сучасної школи в умовах реформування освіти.

Бібліотекар школи