Зустріч з ліквідатором ЧАЕС

26 квітня 2016 року виповнилося 30 років після вибуху на Чорнобильській АЕС. У цей трагічний день у Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» відбулася зустріч учнів з Гоголем Степаном Івановичем – ліквідатором чорнобильської трагедії. З болем в серці Степан Іванович згадував своє перебування у цій зоні. Багато цікавих фактів школярі дізналися від гостя про красу і природу даного регіону яку так безжально знищив вибух, були захоплені його мужністю і витривалістю, адже він, колишній афганець, не відмовився від участі у ліквідації. Наостанок пан Степан подарував закладу книгу «Ятрить серця Чорнобиля полин» в якій вміщені життєписи ліквідаторів. Учні подякували Степану Івановичу за розповідь та побажали міцного здоров’я та довгих років життя.