Вшановуємо патріотів

Герої не вмирають. Саме під цим девізом пройшли в Солотвинському НВК «ЗОШ – ліцей» заходи, які мали патріотичне спрямування, Так, 19 лютого 2016 року в закладі відбулася загальношкільна лінійка, присвячена вшануванню пам’яті герої Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (Листопад 2013року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократів, відстоюючи права  свободи людини, Європейське майбутнє України. В глибокій скорботі учні і вчителі схилили голови під час хвилини мовчання, вшановуючи відвагу, силу духу і стійкість героїв.
22 лютого 2016 року відбулася зустріч старшокласників з учасниками Майдану, воїнами АТО та ветеранами Афганської війни. Піснями та віршами учні вітали гостей. Згодом школярі змогли почути відповіді на хвилюючі їх питання. На завершення вихованці гуртка «Юні журналісти» взяли інтерв’ю в учасників заходу та подякували за цікаву зустріч.