Нагородження переможця PDF Друк e-mail
Субота, 12 березня 2011, 21:43

Нагородження переможця

2 березня 2011 року в Київському палаці дітей та юнацтва в рамках Другої Міжнародної виставки “Сучасні навчальні заклади – 2011” відбулася науково-практична конференція “Школа майбутнього”, на якій презентувалися досвіди роботи переможців конкурсу-захисту на кращу модель навчального закладу “Школа майбутнього” та нагородження учасників.

Модель «Школи самореалізації» Солотвинського НВК «ЗОШ – ліцей» від авторського колективу, в зв’язку з визнанням його переможцем, презентував директор Гуменяк М.М., який нагороджений грамотою Національної Академії педагогічних наук України, цифровою відеокамерою та дипломом виставки.