На даний момент 1 гість на сайті

День відповідальності людини та День вшанування пам'яті видатного українця Богдана Дмитровича Гаврилишина PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 жовтня 2021, 07:39

19 жовтня 2021року українці вперше відзначали День відповідальності. З цієї нагоди у нашому закладі відбулося ряд виховних заходів. Розпочався день загальношкільною лінійкою «Декларація відповідальності людини Богдана Гаврилишина», яку підготували учні 9 класу разом з вчителем історії Світланою Білусяк. Класні керівники провели години спілкування «Створюй себе та змінюй Україну за декларацією відповідальності людини Богдана Гаврилишина». «Соціальна відповідальність людини і громадянина» - відкритий дискусійний семінар для учнів 10-11 кл на тему «Декларації відповідальності людини» провела вчитель історії, також учні мали змогу переглянути фільм про життя Богдана Гаврилишина.