17 квітня 2019 року в Солотвинському НВК відбулася зустріч учнів 5-8 класів  та вчителів школи з представником Бюро УГКЦ з питань екології о. Михайлом Дзулем. Під час зустрічі основний акцент був поставлений на питанні бережливого ставлення до природних ресурсів та нашого спільного дому – Землі. Школярі мали змогу переглянути ряд роликів та ближче познайомитися із вмістом і цінністю «валізи енергоефективності». Діти та їхні наставники збагнули, що берегти Божі дари не тільки відповідає гідності християнина, є свідченням екологічної культури, але й економічно вигідно.

В кінці о. Михайло звернувся до присутніх і наголосив, що «життя має сенс лише тоді, коли людське серце палає великою любов'ю до Творця, ближнього і до всього створіння. Христос показав нам цю справжню любов, яка заради відкуплення людини і побудови Царства Божого привела Його аж на хрест».