05.03. 2019р. у 9-А класі (класний керівник Яричківська Н.М.) проведена виховна година за круглим столом на тему: «Ми можемо зупинити булінг». Метою цього заходу було виховати у дітей почуття толерантності, не бути байдужим до чужого горя; запобігати дитячому насиллю; виховувати культуру спілкування;  виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми. Обговорили питання, як захиститися від будь-якого насильства. Між учнями були розіграні ситуації булінгу, коли між двома чи кількома особами існує незгода, розбіжність думок або різні погляди. Учні зясували, які типи булінгу існують, заповнювали анонімні анкети до поданої теми. Велику увагу було зосереджено на тому, як учень має себе захистити в разі інциденту булінгу, куди звернутися про допомогу. Адже у школі є «Скринька довіри», де можна написати листа, чи звернутися про допомогу до вчителя, психолога, дорослої людини.

Класний керівник – Яричківська Н. М. прагнула, щоб учні в майбутньому шукали порозуміння між учнями, батьками і вчителями.