03.01.18 діти військовослужбовців з Житомирщини побували у Солотвинському НВК. Директор НВК  Гуменяк М.М. розповів про школу та селище, провів екскурсію по закладу. Радо зустріли гостей учні 2-4 класів веселими колядками та віншуваннями. Далі разом із заступником директора з виховної роботи Дяченко В.А діти та їх керівники відвідали місцевий історико-краєзнавчий музей ім. О.Феданка. Згодом, 08.01.19, для гостей з Житомирщини та м.Очакова у храмі Різдва Пресвятої Богородиці отцем Дмитром Фуфальком було відправлено молебень. Відвідання місцевої святині справило на всіх незабутнє враження. У церкві були присутні методист відділу освіти Оголоб’як С.Я., дирекція та класні керівники школи-ліцею смт.Солотвин. На завершення  всі з дзвінкою колядою вирушили до статуї Ісуса Христа, де разом з місцевими дітьми прославляли новонародженого Христа.